#مهسا_امینی

عرضه‌ی Prince of Persia: The Sands of Time Remake دوباره تاخیر خورد

اینبار تا اطلاع ثانوی!

عرضه‌ی Prince of Persia: The Sands of Time Remake

شرکت فرانسوی یوبیسافت با انتشار یک بیانیه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر اعلام کرد عرضه‌ی Prince of Persia: The Sands of Time Remake به تاخیر افتاده است.

اواخر شهریور سال جاری، اطلاعاتی در فضای مجاری لو رفت که همگی از ساخت نسخه‌ی ریمیک Prince of Persia: The Sands of Time خبر می‌دادند. با آغاز رویداد Ubisoft Forward مشخص شد تمامی شایعه‌ها حقیقت داشته و شعبه‌ی پونای یوبیسافت روی چنین محصولی کار می‌کند. البته رونمایی از The Sands of Time Remake حجم زیادی از انتقادات را از سوی طرفداران قدیمی به همراه داشت. آن‌ها معتقد بودند در دوره‌ای که کپکام Resident Evil 2 را به بازار فرستاده، چیزی که یوبیسافت نمایش داده اصلا و ابدا مطابق با استانداردهای امروزی نبوده و جلوه‌های بصری‌اش به چندین سال قبل تعلق دارند.

با افزایش انتقادها به جلوه‌های بصری Prince of Persia: The Sands of Time Remake، یکی از کارمندان یوبیسافت پونا در مصاحبه‌ی خود به گرافیک فنی بازی پرداخت و توضیحاتی را درباره‌ی آن ارائه داد. طبق گفته‌های او، تیم توسعه از یک سبک هنری منحصربه‌فرد استفاده کرده تا شباهتی میان محصول جدیدشان و دیگر عناوین وجود نداشته باشد. این تصمیم باعث شد در حال حاضر چنین جلوه‌های بصری‌ای را شاهد باشیم. برخلاف انتظار، ارائه‌ی چنین توضیحاتی نتوانست انتقادات را کاهش دهد. با ادامه‌دار شدن این شرایط، ناشر فرانسوی نهایتا تصمیم گرفت عرضه را به مدت دو ماه عقب بیاندازد. اینطور که به نظر می‌رسد، فراز و نشیب‌های The Sands of Time Remake قصد تمام شدن ندارند!

یوبیسافت با انتشار یک بیانیه در فضای مجازی اعلام کرد عرضه‌ی Prince of Persia: The Sands of Time Remake تا اطلاع ثانوی تاخیر خورده است. محصول جدید یوبیسافت پونا پیش از این قرار بود در تاریخ ۲۸ اسفند (مصادف با ۱۸) مارس در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد. در ضمن، سازندگان یا ناشر معمولا در متن خود به دلیل تاخیر اشاره می‌کنند اما یوبیسافت تنها گفته زمان اضافی فرصتی را برایشان مهیا می‌کند تا کیفیت را به سطح مورد نظر برسانند:

از زمان معرفی Prince of Persia: The Sands of Time Remake در سپتامبر، با سیل عظیمی از بازخوردهای شما طرفداران فرنچایز مواجه شدیم. اشتیاق و پشتیبانی شما تیم توسعه را به سمت ساخت بهترین محصول ممکن سوق می‌دهد. ما تصمیم گرفته‌ایم عرضه‌ی The Sands of Time Remake را به تاریخ دیگری موکول کنیم. این زمان اضافی به تیم ما فرصت می‌دهد محصولی را به ارمغان بیاورد که تجربه‌ای جدید بوده و در عین حال، به ریشه‌های خود پایبند باشد.

کاملا متوجه هستیم که اعلام چنین خبری برای شما غافل‌گیرکننده بوده است. بدون شک به انتشار اطلاعات از فرایند ساخت Prince of Persia: The Sands of Time Remake ادامه می‌دهیم. در ضمن، از شما بابت پشتیبانی بی‌انتهایتان ممنون هستیم.

با توجه به اطلاعات موجود، Prince of Persia: The Sands of Time Remake برای سه پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد. سازندگان تا به اینجای کار اشاره‌ای به آپدیت‌های گرافیکی برای کنسول‌های جدید نداشته‌اند اما به احتمال زیاد شاهد عرضه‌ی چنین چیزی خواهیم بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا