1%
  • 0/10

قسمت دوم Prey و اسپین آف آن ساخته می‌شوند

قسمت دوم Prey و اسپین آف آن ساخته می‌شوند ۰ ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ سینما کپی لینک
قسمت دوم Prey

با توجه به گزارش‌هایی که روی خروجی رسانه‌های مختلف قرار گرفته، استودیو قرن بیستم مشغول ساخت قسمت دوم Prey است.

در پی موفقیت‌هایی که فیلم Predator با هنرنمایی آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger) برای فاکس قرن بیستم به همراه داشت، این استودیو تصمیم گرفت آثار بیشتری را با محوریت شخصیت غارتگر بسازد. حاصل تصمیم مدیران، مجموعاً شش فیلم بود که هیچ کدام نتوانست مطابق انتظارات عمل کرده و به موفقیت‌هایی مشابه با قسمت اول دست یابد.

قسمت جدید غارتگر تحت عنوان Prey حدوداً دو سال پیش در سرویس استریم هولو منتشر شد و بازخوردهای شدیداً مثبتی را دریافت کرد. حتی برخی از منتقدان آن را بهترین فیلم مجموعه پس از قسمت اول نامیدند. شکار همچنین در زمینه بازدید عالی ظاهر شد و توانست عنوان پربازدیدترین اثر را در بازه انتشار خود بدست آورد. با در نظر گرفتن این موفقیت‌ها طبیعی بود که دست اندرکاران به فکر یک دنباله بیافتند.

رسانه‌های مختلف از جمله Deadline اعلام کرده‌اند قسمت دوم Prey در دست ساخت بوده و امبر میدهانتر (Amber Midthunder) احتمالاً برای ایفای نقش اصلی بازمی‌گردد. اگر این اتفاق رخ دهد، او به اولین بازیگر مجموعه غارتگر تبدیل می‌شود که نقش خود را در دو اثر ایفا کرده است. این پروژه در حال حاضر کارگردان نداشته و حتی مشخص نیست برای انتشار در چه سالی در نظر گرفته شده است.

با توجه به گزارش‌ها، دن تراختنبرگ (Dan Trachtenberg) روی اسپین آف Prey کار می‌کند که فعلاً Badlands نام دارد. رسانه‌ها تاکید دارند این اثر را نمی‌توان دنباله مستقیم هیچ کدام از فیلم‌های قدیمی مجموعه دانست. در ضمن، از آنجایی که فیلم Prey عملکرد بسیار خوبی داشته، استودیو قرن بیستم قصد دارد مسئولیت گسترش فرنچایز را به تراختنبرگ بسپارد. بدین ترتیب، او روی دیگر اسپین آف‌ها که در دست ساخت هستند، نظارت خواهد داشت.

در انتها، بد نیست اشاره شود روند ساخت Badlands مدت‌ها است که آغاز شده و احتمالاً در ماه جولای سال جاری میلادی جلوی دوربین می‌رود. با در نظر گرفتن این موضوع، انتشار در سال آینده به هیچ وجه دور از ذهن نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments