آرنولد شوارتزنگر در سریالی جدید ایفای نقش می‌کند

طرفداران آرنولد انتظار می‌کشند

Arnold Schwarzenegger

بازیگر مشهور دنیای هالیوود، آرنولد شوارتزنگر، قرار است در یک سریال ماجراجویی جاسوسی جدید ایفای نقش داشته باشد.

به‌تازگی اخباری مبنی بر تولید سریالی جدید در سبک اکشن و ماجراجویی جاسوسی شنیده می‌‌شود که هنوز نام آن انتخاب نشده است. این مجموعه‌ی تلویزیونی توسط خالق سریال Scorpion، نیک سانتورا (Nick Santora) در دست ساخت قرار دارد و به زودی از شبکه‌ی Skydance پخش می‌شود. آن‌چه که توجه طرفداران و مخاطبین دنیای سینما و تلویزیون را جلب کرده، خبر حضور آرنولد شوارتزنگر در این عنوان است.

آرنولد شوارتزنگر مدل، تاجر، سیاستمدار، بازیگر، فعال محیط زیست، ورزشکار و بدن‌ساز اتریشی آمریکایی است که کارنامه‌ی درخشانی در ورزش و سینما دارد. او اولین بار در سال ۱۹۶۹ در نقش هرکول در فیلم هرکول در نیویورک بازی کرد و با ایفای نقش در این عنوان، به صورت رسمی وارد صنعت سینما شد. از مطرح‌ترین فیلم‌هایی که آرنولد در آن‌ها ایفای نقش کرده می‌توان به Predator ،Total Recall ،Commando ،Twins ،Kindergarten Cop ،Conan the Barbarian و The Terminator اشاره کرد.

با وجود آن‌که هنوز از محتوای سریال مورد انتظار شبکه‌ی Skydance اطلاعاتی منتشر نشده، گفته می‌شود داستان این مجموعه‌ی تلوزیونی، یک پدر و دختر را در خود جای داده است. آرنولد شوارتزنگر در این سریال نقش پدر را ایفا خواهد کرد اما هنوز نام بازیگری که نقش فرزند او را بازی می‌کند، اعلام نشده است. همچنین طبق گزارش‌ها، سبک این سریال ماجراجویی جاسوسی خواهد بود و از شبکه‌ی Skydance به روی آنتن می‌رود.

با توجه به محبوبیت غیر قابل انکار آرنولد شوارتزنگر، پیش‌بینی می‌شود سریال در دست ساخت تلویزیون Skydance، بیننده‌های زیادی را به‌خود جذب کند. سازندگان هنوز درمورد خط داستانی این عنوان صحبتی نکرده‌اند و مشخص نشده اثر جدید نیک سانتورا در چه مرحله‌ای از تولید به‌سر می‌برد.

لازم به ذکر است که هنوز نمی‌دانیم نام این سریال چیست و سازندگان آن قصد دارند چه زمانی آن را پخش کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا