از پکیج مخصوص Cyberpunk 2077 با قیمت ۵۰ دلار رونمایی شد

یک مجموعه‌ی هیجان‌انگیز از سایبرپانک

از پکیج مخصوص Cyberpunk 2077 با قیمت ۵۰ دلار رونمایی شد مهسا سپاهی ۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Cyberpunk 2077

استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) از پکیج مخصوص Cyberpunk 2077 که حاوی آیتم‌های جالبی است، رونمایی کرد.

همان‌طور که می‌دانید تنها چند ماه تا انتشار بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 باقی‌ مانده تا علاقه‌مندان به شناخت دنیای آینده، این عنوان نقش‌آفرینی را تجربه کنند. در واقع اگر انتشار این بازی به تاخیر نمی‌خورد، هفته‌ی گذشته شاهد عرضه‌ی آن بودیم. به ‌هر حال این اثر جنجالی استودیوی سی‌دی پراجکت رد در ۲۷ شهریور امسال (۱۷ سپتامبر) عرضه می‌شود و به انتظار هوادارانش پایان می‌دهد.

پس از رونمایی جنجالی سی‌دی پراجکت رد از باندل محدود ایکس‌باکس سری ایکس و کنترلر این کنسول با طرح Cyberpunk، نوبت به یک غافلگیری تازه از سوی این استودیو رسیده است. پکیج Cyberpunk 2077 که حاوی بازی و آیتم‌های فیزیکی و دیجیتالی زیادی است، توسط استودیو سازنده‌ی این عنوان معرفی شده و تنها با قیمت ۵۰ دلار پیش‎فروش می‌شود.

آیتم‌های فیزیکی این مجموعه شامل بسته‌ی Cyberpunk 2077 همراه با دیسک بازی، دفترچه‌ی World Compendium که حاوی توضیحات در مورد تنظیمات بازی و جزئیات آن است، کارت‌ پستال‌هایی از Night City، نقشه‌ی Night City و برچسب‌های بازی خواهد بود. آیتم‌های دیجیتالی این پکیج حاوی موزیک‌های بازی، آرت بوک‌های انتخابی از بخش هنری Cyberpunk 2077، کتاب منبع بازی و تصاویر پس‌زمینه برای موبایل و دسکتاپ هستند.

جالب است بدانید هزینه‌ی پیش‌خرید این مجموعه‌ی هیجان‌انگیز ۱۰ دلار از نسخه‌ی عادی بازی ارزان‌تر محسوب می‌شود و تنها با ۵۰ دلار قابل خریداری است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا