1%
  • 0/10

لیگ برتر انگلیس قصد دارد تا صدای تماشاگران بازی FIFA را جایگزین طرفداران واقعی کند

تیم‌های به خصوصی از این مزیت بهره‌مند خواهند بود!

لیگ برتر انگلیس قصد دارد تا صدای تماشاگران بازی FIFA را جایگزین طرفداران واقعی کند ۰ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک

پس از اتخاذ تصمیم انجام بازی‌ها بدون حضور طرفداران، لیگ برتر انگلستان تصمیم گرفته است تا از صدای تماشاگران FIFA برای ایجاد جو همیشگی موجود در ورزشگاه‌ها استفاده کند.

روز جمعه، اتحادیه‌ی فوتبال انگلستان اعلام کرد که مسابقات باقی‌مانده‌ی لیگ برتر انگلستان برگزار خواهند شد. با توجه به شرایط فعلی، فوتبال در دوره‌ی حیات کووید-۱۹، دارای شکل متفاوتی نسبت به همیشه خواهد بود و حداقل تا پایان فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰، لیگ‌های معتبر اروپایی باید کار خودشان را بدون حضور طرفداران در ورزشگاه‌ها به پایان برسانند. به همین دلیل، لیگ برتر انگلیس تصمیم گرفته است تا صدای تماشاگران بازی «فیفا» را جایگزین صدای طرفداران واقعی هنگام به ثمر رسیدن گل‌ها کند.

بسیاری از کارشناسان به تجربه‌ی واقع‌گرایانه‌ی سری بازی FIFA مهر تایید می‌زنند؛ به همین دلیل، شبکه‌ی Sky Sports تصمیم گرفته است تا با EA Sports برای طراحی جو ورزشگاه‌های لیگ برتر انگلیس همکاری و صدای تماشاگران هنگام به ثمر رسیدن هر گل را طراحی کنند و در دوره‌ای که طرفداران اجازه‌ی حضور در استادیوم ندارند، این صداها اجازه ندهند جای خالی تماشاگران حس شود.

با اعلام شبکه‌ی Sky Sports، تماشاگران این شبکه می‌توانند در صورت تمایل، صدای طرفداران مجازی درون ورزشگاه را قطع کنند و مانعی برای تماشای فوتبال بدون این صداهای ساخته شده وجود نخواهد داشت. لازم به ذکر است که صدای تماشاگران برای یک سری تیم‌های به خصوص طراحی شده‌اند. همچنین، اسکای اعلام کرد که طرفداران می‌توانند از طریق یک سری Video Room، با دوستان خود در وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف به تماشای مسابقات فوتبال بپردازند.

بر اساس اعلام اتحادیه‌ی فوتبال انگلستان، کار از سرگیری لیگ برتر انگلستان از تاریخ ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد) با دو دیدار معوقه، استون ویلا – شفیلد یونایتد و منچستر سیتی – آرسنال کار خودش را آغاز خواهد کرد. مطمئنا تمامی طرفداران فوتبال منتظر شروع لیگ‌های مهم اروپایی، مثل لیگ برتر انگلستان، لالیگا و سری آ ایتالیا هستند و باید دید که در نهایت سر نوشت هر یک از لیگ‌ها به چه شکل رقم خواهد خورد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments