تهیه‌کنندگان فیلم 5 Predator اطلاعات تازه‌ای را از داستان به اشتراک گذاشتند

شایعه قدیمی تایید شد

تهیه‌کنندگان فیلم 5 Predator

جان دیویس و جان فاکس تهیه‌کنندگان فیلم 5 Predator در گفتگو اخیر خود با وب سایت Collider درباره داستان اثر مزبور صحبت کرده‌اند.

دهه ۸۰ میلادی در میان علاقه‌مندان به سینما با فیلم‌های اکشن و قهرمان‌های عضلانی‌شان شناخته شده می‌شود. اواخر این دهه فیلمی تحت عنوان Predator روی پرده نقره‌ای آمد که آرنولد شوارتزینگر (Arnold Schwarzenneger) را در نقش اصلی خود داشت. اثر مزبور به موفقیت‌های مالی بسیار خوبی رسید و همین موضوع باعث شد فاکس قرن بیستم آی‌پی را گسترش را داده و آن را به یک فرنچایز بزرگ رسانه‌ای تبدیل کند. بدین ترتیب، طی دهه‌های اخیر فیلم‌های متعددی با محوریت غارتگر به سینماها آمد اما هیچ کدام نتوانستند موفقیت‌های فیلم اصلی را تکرار کنند. مورد آخر هم The Predator به کارگردانی شین بلک (Shane Black) بوده است.

پاییز سال گذشته میلادی بود که وب سایت Deadline با انتشار یک گزارش اختصاصی اعلام کرد قرن بیستم با دن تراختنبرگ (Dan Trachtenberg) به توافق رسیده و او قرار است وظیفه کارگردانی فیلم 5 Predator را به دوش بکشد. تراختنبرگ، فیلمساز باتجربه‌ای به شمار می‌رود. او سال ۲۰۱۶ میلادی Ten Cloverfield Lane را ساخت که نه تنها بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد، بلکه مقابل بودجه ۱۵ میلیون دلاری خود بیش از ۱۱۰ میلیون دلار فروخت. در پرونده هنری او کارگردانی دو سریال Black Mirror و The Boys هم دیده می‌شود.

جان دیویس (John Davis) و جان فاکس (John Fox) به بهانه شروع اکران Jungle Cruise طی روزهای آتی مصاحبه‌ای را با وب سایت Collider انجام داده‌اند. مطابق انتظار، بحث به سمت جدیدترین اثر سینمایی غارتگر کشیده شد که دیویس و فاکس به عنوان تهیه‌کننده رویش کار می‌کنند. آن‌ها تایید کردند Skull به عنوان نام فیلم انتخاب شده و داستان روی سفر اولین بیگانه به سیاره زمین تمرکز دارد. دیویس و فاکس در ادامه صحبت‌های خود فاش نکردند داستان دقیقا در چه برهه زمانی‌ای روایت می‌شود اما تاکید داشتند اتفاقات به گذشته نسل بشر مربوط می‌شود.

تهیه‌کنندگان فیلم 5 Predator در بخش دیگری از مصاحبه خود با وب سایت کلایدر فاش کردند اثر مزبور بیشتر از اینکه به محصولات سینمایی پیشین غارتگر شباهت داشته باشد، به The Revenant شباهت دارد که سال ۲۰۱۵ میلادی اکران شده بود. محصول مورد نظر در قرن هجدهم میلادی جریان داشته و حول محور انتقام می‌چرخد. اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت، صحبت‌های جان دیویس و جان فاکس را باید حکم تاییدی بر گزارش‌های غیررسمی دانست. وب سایت AVP Galaxy ماه‌ها پیش گفته بود داستان پیش از آمدن مهاجران اروپایی به قاره آمریکا جریان داشته و تمرکز روی یکی از قبیله‌های سرخ پوستان قرار دارد.

وب سایت AVP Galaxy در بخش دیگری از گزارش خود نوشته بود شخصیت اصلی یکی از دختران جوان قبیله کومانچی است که می‌خواهد برخلاف آداب و رسوم به یک مبارزه تبدیل شود. در ضمن، بازیگر نقش اصلی معرفی شده است. طبق اطلاعات موجود، امبر میدتاندر (Amber Midthunder) جلوی دوربین می‌برود تا دختر جوان را به تصویر بکشد. میدتاندر دهه سوم زندگی خود را پشت سر می‌گذارد و و از مهم‌ترین آثاری که در آن‌ها حضور داشته می‌توان به Legion و The Originals اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا