به‌روزرسانی جدید Predator: Hunting Grounds باعث تعادل بهتر می‌شود

آیا موفق خواهند شد؟

به‌روزرسانی جدید Predator: Hunting Grounds باعث تعادل بهتر می‌شود نیکان صبوری ۰ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
به‌روزرسانی بازی Predator

به تازگی به‌روزرسانی شماره‌ی ۱.۰۶ به بازی Predator: Hunting Grounds اضافه شده که نشان دهنده‌ی تلاش سازندگان برای ایجاد تعادل در بازی است.

سری Predator شدیدا بین طرفداران و علاقه‌مندان به فیلم‌های علمی-تخیلی و اکشن محبوبیت خاصی دارد. اولین فیلم سینمایی از Predator در سال ۱۹۸۷ روی پرده‌های سینما اکران شد و با هنرنمایی آرنولد شوارتزنگر، این فیلم به شهرت دست پیدا کرد. با موفقیت‌های فیلم اول، چند قسمت دیگر از Predator در سال‌های مختلف تولید و منتشر شد. همچنین این عنوان با فرانچایز Alien هم فیلم‌های مشترکی تولید کرده است.

حال همانطور که می‌دانید بازی Predator: Hunting Grounds چند وقت پیش برای ویندوز و پلی‌استیشن 4 عرضه گردید. این عنوان از دید طرفداران شباهت‌های بسیار زیادی به فیلم اول دارد زیرا که یک گروه چهار نفره از انسان‌ها باید ماموریت‌هایی را انجام دهند. از طرف دیگر یک Predator که توسط بازیکن دیگری کنترل می‌شود، باید تیم را شکست دهد. متاسفانه Predator: Hunting Grounds بازخورد‌های منفی بسیار زیادی داشت، از جمله مهم‌ترین مشکلات بازی می‌توان به نبود تعادل و هوش مصنوعی بسیار ضعیف اشاره کرد. تیم بازی‌سازی IllFonic که سازنده‌ی این بازی به حساب می‌آید، به تازگی با انتشار به‌روزرسانی شماره‌ی ۱.۰۶ در تلاش برای ایجاد تعادل و حل مشکلات بازی است.

با توجه به لیستی که شرکت IllFonic منتشر کرده، آن‌ها تلاش کردند که تیم چهار نفره‌ی انسانی را کمی ضعیف‌تر کنند. از مهم‌ترین تغییرات ایجاد شده، کاهش قدرت سلاح‌های 2XL ،ABR-Z و 7EN است که در درگیری‌های نزدیک برای بازیکن Predator دردسرساز می‌شدند. همچنین چاقوی انسان‌ها که برای دفاع در برابر حملات نزدیک Predator استفاده می‌گردد، دیگر مانند قبل قوی نیست؛ نوار Stamina بعد از هر ضربه به اتمام می‌رسد. در طرف مقابل، اسلحه‌ی Plasma Caster که توسط Predator استفاده می‌شود، دیگر نمی‌تواند با یک شارژ کامل شخصی را زمین‌گیر کند.

از دیگر تغییرات مهم، می‌توان به بهود عملکرد هوش مصنوعی اشاره کرد. رفع باگ‌ها، مشکلات نقشه‌ها و حتی برخی از مشکلات فنی در انتخاب وسایل قبل از بازی حل شده است. با این تغییرات دیگر شاهد انتخاب‌های بدون فکر Predator در مورد توانایی‌ها نخواهیم بود. به رغم این که IllFonic تغییرات مثبت و قابل قبولی را ایجاد کرده، اما به زعم بسیاری از بازیکنان، هنوز نقاط ضعف زیادی در بازی وجود دارد که بالانس Predator: Hunting Grounds را زیر سوال می‌برد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا