#مهسا_امینی

بازی Pokemon Rumble Rush برای سیستم عامل iOS عرضه شد

عنوان جدید سری بازی‌های Pokemon از امروز در دسترس کاربران iOS قرار گرفت

بازی Pokemon Rumble Rush برای سیستم عامل iOS عرضه شد Masoudezt ۰ ۰۳ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
Pokemon Rumble Rush برای iOS

Pokemon Rumble Rush بازی جدیدی از مجموعه بازی‌های محبوب و پرطرفدار پوکمون بوده که برای گوشی‌های هوشمند طراحی شده و هم‌اکنون برای سیستم‌عامل iOS نیز عرضه شده‌ است.

این بازی دارای طراحی مینیمالیستی و بسیار ساده‌ای بوده که در آن بازیکن با دسته‌های مختلفی از پوکمون‌ها و باس‌های غول‌پیکر مبارزه می‌کند. هم‌اکنون شاهد عرضه Pokemon Rumble Rush برای iOS هستیم؛ این در حالی است که کاربران سیستم‌ عامل اندروید از اردیبهشت امسال به این عنوان دسترسی داشته‌اند.

بازی Pokemon Rumble Rush از طراحی و مکانیک‌هایی بسیار ساده و ابتدایی استفاده شده که همین امر موجب آسان‌تر شدن روند یادگیری بازی و اعتیادآور‌تر شدن آن نیز شده‌است. در طول بازی، بازیکنان در نقش یک پوکمون به جزایر مختلفی سفر کرده که محل سکونت پوکمون‌های مختلفی بوده و همگی آن‌ها قصد جان شما را دارند.

طراحی این بازی به‌ گونه‌ای صورت گرفته است که بازیکن تنها با زدن چند ضربه ساده بر روی صفحه نمایش گوشی هوشمند خود می‌تواند پوکمون خود را به جزیره مورد نظر خود هدایت کرده  و با باس‌های غول پیکر و قدرتمند بازی که به سوپر باس (Super Boss) نیز معروف هستند مقابله کند. کشتن سوپر باس‌های بازی امتیازات بسیار خوبی برای بازیکنان داشته که به کمک آن‌ها می‌توانند پوکمون خود را ارتقا داده و با قدرت بیشتری به بازی ادامه دهند.

بازی Pokemon Rumble Rush هم‌اکنون به صورت رایگان در سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس کاربران قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا