منتظر برگزاری رویداد جدید State of Play باشید

تمرکز روی نمایش محتوای ترد پارتی

رویداد جدید State of Play

شواهد امر گویای این موضوع است که رویداد جدید State of Play به‌زودی با تمرکز روی نمایش محتوای ترد پارتی برگزار خواهد شد.

شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی چند وقتی است که در طول بازه‌های زمانی مختلف سال رویداد اختصاصی خود تحت عنوان State of Play را برگزار می‌کند. طبق روال همیشه، در طول این مراسم برخی از تازه‌ترین دستاوردها و بازی‌های انحصاری و همچنین آثار ترد پارتی پلی استیشن معرفی و به نمایش گذاشته می‌شوند.

در جریان سال گذشته میلادی، بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی مراسم‌های متعددی تحت عنوان استیت آو پلی برگزار کرد که طی آن شاهد نمایش بازی‌های بزرگی از جمله تیکن ۸، گاد آو وار رگناروک، Rise of the Ronin و ریمیک رزیدنت اویل ۴ بودیم. به طور کلی، سونی در سال ۲۰۲۲ میلادی با انتشار بازی‌های انحصاری همچون هورایزون فوربیدن وست و آثار ترد پارتی نظیر Stray و سیفو حسابی درخشید و گویا ژاپنی‌ها رویکردی مشابهی را برای سال جاری نیز در پیش گرفته‌اند.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که سونی به‌زودی تاریخ برگزاری رویداد جدید State of Play را اعلام می‌کند. ماجرا از این قرار است که یکی از اینسایدرهای معروف صنعت بازی‌های ویدیویی به نام اسنیچ که اغلب جزئیاتی از برنامه‌های سونی را افشا می‌کند، در یکی از کانال‌های شبکه دیسکورد خاطرنشان کرده که به‌زودی قسمت بعدی مراسم استیت آو پلی برگزر خواهد شد.

او معتقد است که این رویداد روی نمایش بازی‌های ترد پارتی تمرکز دارد و هواداران نباید منتظر معرفی یک بازی انحصاری و فرست پارتی از سوی پلی استیشن باشند. در حال حاضر تاریخ دقیق برگزاری این مراسم در دست نیست، اما به طور معمول سونی در فاصله چند روز مانده به برگزاری آن، تاریخ و زمان مراسم را مشخص می‌کند.

اسنیچ معتقد است که شرکت سونی در رویداد به نمایش یک بازی جدید ترد پارتی می‌پردازد. در حالی که هنوز اطلاعات بیشتری در خصوص این عنوان ارائه نشده، اما چند وقتی است که گزارش‌ها نشان می‌دهد شرکت نامدار کونامی با همکاری توسعه‌دهندگان روی ساخت ریمیک Metal Gear Solid فعالیت می‌کند. ظاهرا این عنوان قرار است قبل از ماه می سال ۲۰۲۳ میلادی (خرداد ماه ۱۴۰۲) به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه شود.

دقت داشته باشید که استیت آو پلی رویداد بسیار بزرگی به شمار نمی‌رود و اغلب با هدف نمایش یک بازی برگزار می‌شود. از طرفی، این مراسم‌ها چیزی در حدود نیم ساعت به طول می‌انجامند که بدین ترتیب، چندان دور از انتظار نیست که سونی با همکاری کونامی در این رویداد هواداران سری متال گیر سولید را غافل‌گیر کند.

فارغ از احتمال رونمایی ریمیک متال گیر سولید، ممکن است که سونی در این مراسم ویدیوها و اطلاعات جدیدی از دیگر بازی‌های ترد پارتی مورد انتظار از جمله Hogwarts Legacy و Street Fighter 6 ارائه کند. به علاوه، این کمپانی بازی‌های بزرگی برای عرضه در سال ۲۰۲۳ میلادی در اختیار دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به Marvel’s Spider-Man 2 و بازی چندنفره The Last of Us اشاره کرد.

به طور معمول، بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی بازی‌های فرست پارتی و انحصاری خود را در جریان رویداد PlayStation Showcase به نمایش می‌گذارد. هرچند که در سال ۲۰۲۲ میلادی خبری از برگزاری پلی استیشن شوکیس نبود که ظاهرا این موضوع به خاطر تحقیقات سونی پیرامون خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت رخ داده است.

ناگفته نماند که شرکت سونی تا به این لحظه واکنشی از خود در قبال ادعای فوق نشان نداده و هیچ کدام یک از منابع رسمی نیز صحت این گفته‌ها را تایید و یا تکذیب نکرده است. بدین ترتیب، هنوز نمی‌توان با قاطعیت درباره برگزاری رویداد جدید State of Play در روزها و هفته‌های آینده اظهار نظر کرد و طبق روال همیشه، باید منتظر انتشار خبرهای موثق از سوی ژاپنی‌ها بمانیم.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با رویداد جدید State of Play و نمایش محتوای ترد پارتی چیست؟ شما چه انتظارهایی از بازی‌های جدید پلی استیشن دارید؟ به نظر شما، سونی در جریان این مراسم با کدام یک از شرکت‌های شخص ثالث همکاری می‌کند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا