بازی FIFA 21 برای مدت محدودی تخفیف خورد!

آلتیمیت‌بازها فرصت را غنیمت بشمارند

بازی FIFA 21 برای مدت محدودی تخفیف خورد! مهسا سپاهی ۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
تخفیف FIFA 21

فروشگاه پلی‌استیشن استور (PlayStation Store) یکی از مهمترین بازی‌های ۲۰۲۰ را با تخفیف قابل توجهی عرضه می‌کند.

سونی هر هفته تخفیف هیجان‌انگیزی در فروشگاه پلی‌استیشن استور تحت عنوان Deal of the Week قرار می‌دهد که کاربران پلی‌استیشن 4 می‌توانند از آن استفاده کنند. از آن‌جایی که معمولا بازی‌هایی که در این تخفیف قرار می‌گیرند بسیار محبوب هستند، Deal of the Week هر هفته سر و صدای زیادی به‌پا می‌کند. این هفته نوبت بازی FIFA 21 رسیده است.

الکترونیک آرتز تصمیم گرفته تا یکی از جدیدترین و داغ‌ترین آثار خود را با پیشنهادی هیجان‌انگیز در اختیار کاربران پلی‌استیشن 4 قرار بدهد. این تخفیف برای نسخه‌های Ultimate و Champions بازی FIFA 21 درنظر گرفته شده است. با تخفیف اعمال شده، کاربران می‌توانند با پرداخت ۷۰ دلار نسخه‌ی التیمیت را خریداری کنند. از سوی دیگر، قیمت نسخه‌ی چمپیونز این عنوان ورزشی از ۸۰ دلار به ۵۶ دلار کاهش پیدا کرده است. در واقع، کسانی که از این پییشنهاد هیجان‌انگیز استفاده کنند می‌توانند ۳۰ درصد پول خود را پس‌انداز کنند. البته، نسخه‌ی استاندارد FIFA 21 شامل تخفیف نشده و همچنان با قیمت اصلی خود یعنی ۶۰ دلار به فروش می‌رسد.

توجه داشته باشید که این تخفیف‌ها برای مدت زمان محدودی در نظر گرفته شده و علاقه‌مندان تا ۵ نوامبر (مصادف با ۱۵ آبان ماه سال جاری) می‌توانند از آن استفاده کنند. جالب است بدانید FIFA 21 موفق شده برای سومین بار متوالی یکی از پرفروش‌ترین بازی سال جاری میلادی در انگلستان شناخته شود و در جدول فروش هفتگی صدرنشین باشد.

لازم به ذکر است که این عنوان ورزشی هم‌اکنون برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند به تجربه‌ی آن بپردازند.

اگر می‌خواهید از بازی FIFA 21 بیشتر بدانید و با جزئیات آن آشنا شوید، می‌توانید مطلب نقد و بررسی آن را از سرگرمی بخوانید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا