کاهش قیمت بیش از ۱۰۰ بازی در تازه‌ترین تخفیف‌های فروشگاه پلی‌استیشن

فقط برای مدت محدودی!

تخفیف بازی Ghost of Tsushima

سونی در تازه‌ترین تخفیف‌های فروشگاه پلی‌استیشن قیمت بیش از ۱۰۰ بازی تحسین‌شده و مشهور را تنها برای مدت کوتاهی کاهش داده است.

وقتی یک محصول جدید به بازار می‌آید، تمامی توجه‌ها به آن جلب شده و کمتر کسی به سراغ نسل قبلی آن می‌رود. این موضوع در صنعت ویدیو گیم هم صدق می‌کند. با فرا رسیدن ماه نوامبر و عرضه‌ی کنسول‌های نسل جدید، بدون شک میزان فروش بازی‌های پلی‌استیشن 4 افت شدیدی خواهد داشت؛ زیرا کاربران به سراغ کنسول جدید رفته و مشغول تهیه‌ی بازی‌های آن هستند. سونی که به خوبی از این موضوع اطلاع دارد، تمام تلاش خود را به کار گرفته تا نهایت استفاده را از یک ماه باقی مانده بکند. در همین راستا، بازی‌هایی که در فروشگاه خود قرار دارد را هر از چند گاهی تخفیف زده و با قیمت پایین‌تری می‌فروشد.

سونی در تازه‌ترین تخفیف‌های فروشگاه پلی‌استیشن قیمت بیش از ۱۰۰ بازی تحسین‌شده و مشهور را به میزان قابل‌توجهی کاهش داده است. یکی از این عناوین، Star Wars Jedi: Fallen Order است. جدیدترین محصول ریسپاون اینترتینمنت اواسط نوامبر سال گذشته‌ی میلادی عرضه شد و توانست فروش ۱۰ میلیون نسخه‌ای را طی مدت زمان کوتاهی به ثبت برساند. این بازی در سبک اکشن و ماجراجویی ساخته شده و داستانش حول محور یک پادوان به نام کال کستیس می‌چرخد. او به طریقی از قتل عام جدای‌ها توسط نیروهای امپراتوری جان سالم به در برد و حالا زندگی خود را در خفا و با اوراق کردن ربات‌ها و سفینه‌ها می‌گذراند.

شخصیت اصلی داستان طی اتفاقی مجبور می‌شود از قدرت خود استفاده کند؛ اقدامی که مخفی‌گاهش را به نیروهای امپراتوری لو می‌دهد. کال کستیس در جریان تلاش‌هایش برای فرار از شر نیروهای متخاصم، اطلاعاتی درباره‌ی یک دستگاه کسب می‌کند که قادر است محفل جدای‌ها را بازساری کرده و به مقابله با امپراتوری کهکشانی بپردازد. Star Wars Jedi: Fallen Order در شرایطی عادی ۵۹.۹۹ دلار قیمت دارد اما به لطف تازه‌ترین تخفیف‌های فروشگاه پلی‌استیشن اکنون با قیمت ۲۹.۹۹ دلار به فروش می‌رسد.

Ghost of Tsushima، دیگر بازی شاخصی است که در لیست عناویت تخفیف‌خورده دیده می‌شود. داستان در سال ۱۲۷۴ و جزیره‌ی سوشیما جریان دارد. شخصیت اصلی یک سامورایی است که باید در استفاده از سبک مبارزه‌ی جدیدی با نام «راه و رسم شبح» مهارت پیدا کرده و از آن برای شکست امپراتوری مغول و بازگرداندن آزادی به مردم ژاپن بهره ببرد. گیم‌پلی هم شامل گشت و گذار در محیط جهان باز، یافتن آیتم‌های جدید و به سرانجان رساندن ماموریت‌ها می‌شود. محصول جدید ساکر پانچ پروداکشنز به محض انتشار مورد توجه قرار گرفت و طی تنها سه روز، فروشی معادلی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نسخه فروخت.

سومین بازی مهمی که در لیست تخفیف‌ها قرار دارد، مربوط به Red Dead Redemption 2 می‌شود. برخلاف شماره‌ای که در نامش دیده می‌شود، این بازی اکشن و ماجراجویی حکم یک پیش درآمد را برای Red Dead Redemption دارد. داستان حول محور شخصی به نام آرتور مورگان می‌چرخد. او یکی از اعضای اصلی گروه خلافکاری ون در لیند است؛ گروهی که از سوی ماموران فدرال و جایزه‌بگیرها تحت تعقیب قرار گرفته و مجبور است به طور مداوم محل اسکان خود را تغییر دهد. آرتور در بخش‌هایی از داستان باید بین وفاداری به گروه یا توجه به خواسته‌های درونی‌اش یکی را انتخاب کند. در ادامه می‌توانید دیگر تخفیف‌های قابل‌توجه را مشاهده کنید. برای دیدن لیست تمامی تخفیف‌ها هم می‌توانید به این لینک مراجعه کنید:

توجه داشته باشید این تخفیف‌ها تا پایان روز ۱۵ اکتبر، یعنی فردا اعتیار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا