خالق فرنچایز خدای جنگ: رویداد جدید سونی هوش از سر طرفداران می‌برد!

هایپی که بیشتر و بیشتر می‌شود

خالق فرنچایز خدای جنگ: رویداد جدید سونی هوش از سر طرفداران می‌برد! سورنا رضایی ۰ ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
خالق فرنچایز خدای جنگ

دیوید جفی خالق فرنچایز خدای جنگ در توییت اخیر خود مدعی شد یکی از نمایش‌های احتمالی رویداد جدید سونی هوش از سر طرفداران می‌برد.

افراد متعددی طی چند دهه گذشته وارد صنعت ویدیو گیم شده و میراث ماندگاری از خود بر جای گذاشته‌اند که یکی از آن‌ها دیوید جفی (David Jaffe) است. او اصالتا آمریکایی بوده و آرزو داشت به کارگردانی موفق در سینما تبدیل شود. در همین راستا، برای دانشگاه USC School of Cinematic Arts درخواست داد اما مورد پذیرش قرار نگرفت. در پی ناکامی برای ورود به صنعت سینما، جفی وارد صنعت ویدیو گیم شد و خیلی زود توانست نام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازند. او در ابتدا به عنوان تستر روی پروژه‌ها کار کرد و سپس توانست به تیم طراحی Mickey Mania بپیوندد. یک سال بعد هم Twisted Metal را خلق کرد که در میان گیمرهای ایرانی با نام ماشین جنگی شناخته می‌شود.

موفقیت‌های دیوید جفی به خلق ماشین جنگی خلاصه نمی‌شود. او حدودا یک دهه بعد God of War را خلق کرد که حالا یکی از پرطرفدارترین فرنچایزهای ویدیو گیم بوده و در لیست مهم‌ترین انحصاری‌های پلی استیشن قرار دارد. او چند سال پیش Drawn to Death را ساخت که نتوانست نظر مثبت منتقدان را جلب کند و عملکرد ضعیفی را به ثبت رساند. در پی این اتفاق، استودیو جدید جفی یعنی The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency تعطیل شد. او که دیگر تمایلی به فعالیت در صنعت ویدیو گیم نداشت، به هیچ تیم دیگری نپیوست و حالا فقط مشغول استریم است. جفی درباره موضوعات مختلفی مانند صنعت ویدیو گیم، فرهنگ عامه، سیاست، متافیزیک، ماوراطبیعه و غیره صحبت می‌کند.

دیوید جفی بخشی از ویدیوی جدید یوتیوب خود را به رویداد جدید سونی اختصاص داد که طی روزهای آتی برگزار می‌شود. او تاکید کرد طرفداران پلی استیشن از تماشای نمایش‌های جدید ناامید نخواهند شد:

قرار نیست بگویم چه عناوینی در نمایش پلی استیشن حضور دارند اما یک چیز را می‌توانم با شما به اشتراک بگذارم.

از همه برنامه‌ها خبر ندارم اما اگر دنبال موارد قدیمی و بازی‌های فرست پارتی عالی می‌گردید، ناامید نخواهید شد.

خالق فرنچایز خدای جنگ در بخش دیگری از ویدیو اخیر خود اشاره‌ای به حضور God of War: Ragnarök در نمایش جدید پلی استیشن نداشت اما مدت زمان گیم پلی آن را فاش کرده است:

مردم مشغول گمانه‌زنی درباره God of War: Ragnarök هستند که آیا در نمایش حضور دارد یا خیر. چیزی درباره این موضوع نمی‌دانم.

چیزی که می‌خواهم به شما بگویم بر اساس شنیده‌ها از افراد مطلع است. آن‌ها می‌خواهند بازی ۴۰ ساعت گیم پلی داشته باشد.

دیوید جفی وارد جزئیات نشد و فاش نکرد ۴۰ ساعت به خط داستانی God of War: Ragnarök مربوط می‌شود یا مدت زمانی است که برای تکمیل تمامی ماموریت‌ها اصلی و فرعی صرف خواهد شد. بد نیست بدانید داستان نسخه پیشین پس از صرف ۲۱ ساعت به انتها می‌رسد. برای تکمیل ماموریت‌های اصلی و فرعی هم به حدود ۳۲ ساعت زمان نیاز است.

بازیساز آمریکایی اخیرا توییتی را منتشر کرده و محصول جدید پلی استیشن مدعی شده هوش از سر طرفداران خواهد برد:

به تازگی از یک بازی جدید پلی استیشن مطلع داشتم که مشغول ساختش هستند. نمی‌دانم در رویداد پیش رو رونمایی می‌شود یا خیر اما مطمئن هستم وقتی معرفی شد، هوش از سر طرفداران می‌برد.

در انتها، لازم به ذکر است رویداد جدید سونی در تاریخ ۱۹ شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۹ سپتامبر) برگزار شده و تماشای ۴۰ دقیقه به طول خواهد انجامید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا