1%
  • 0/10

استودیوی Deviation Games تعطیل شد

سازندگان سابق کالاف دیوتی

استودیوی Deviation Games تعطیل شد ۰ ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
استودیوی Deviation Games

پس از فراز و نشیب‌های فراوان و کشمکش‌ها، در نهایت استودیوی Deviation Games رسما تعطیل شد.

اگر اخبار بازی‌ها را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید در سال ۲۰۲۰ میلادی یک استودیوی بازی‌سازی مستقل با نام دیویشن گیمز تاسیس شد. اعضای استودیو را جمعی از توسعه‌دهندگان سابق سری کالاف دیوتی تشکیل می‌دادند که بر اساس گزارش اخیر، به نظر می‌رسد که این استودیو به کلی تعطیل شده است.

در همین راستا، با توجه به پیام‌های ارسال شده از سوی برخی از اعضای استودیو در شبکه لینکدین، به نظر می‌رسد که دیویشن گیمز در جمعه هفته گذشته به کلی تعطیل شده است. اریک هانستد، طراح ارشد کاراکتر و اندرو کارول، طراح ارشد رابط کاربری در استودیو اعلام کردند که در پی تعطیلی، به دنبال فرصت‌های شغلی جدیدی هستند.

اریک هانستد در این زمینه توضیح می‌دهد:

در پی تعطیلی دیویشن گیمز در جمعه هفته گذشته، به طور جدی به دنبال یک فرصت شغلی هستم تا به عنوان طراح ارشد کاراکتر مشغول به فعالیت شوم. مشتاقانه منتظر ورود به مکان فوق‌العاده‌ای هستم.

در همین حین، اندرو کارول در این خصوص می‌گوید:

با تعطیلی دیویشن گیمز در جمعه هفته گذشته، بار دیگر باید به سراغ شغل جدیدی بروم. از این ناراحت هستم که به تازگی به استودیو ملحق شده بودم و آن‌ها توسعه‌دهنده‌های فوق‌العاده‌ای هستند.

استودیو Deviation Games از زمان تاسیس و شروع به کار با فراز و نشیب‌های فراوانی روبه‌رو شده است. جیسون بلاندل، یکی از بنیان‌گذارهای استودیو در سال ۲۰۲۲ میلادی دیویشن گیمز را ترک کرد. مدتی بعد از این اتفاق، اعلام شد که پروژه در دست ساخت آن‌ها به کلی لغو شده است. این پروژه در واقع یک بازی سرویس محور بود که برای پلی استیشن 5 توسعه می‌یافت.

جدا از این‌ها، دیویشن گیمز در سال گذشته میلادی تحت تاثیر موج تعدیل نیروها قرار گرفت و به خاطر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، به ناچار جمعی از توسعه‌دهندگان خود را اخراج کرد. حال با تعطیلی کامل استودیو، باید منتظر ماند و دید که سازندگان سابق سری کالاف دیوتی به کدام یک از استودیوهای بازی‌سازی ملحق خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments