بازی‌های ماه سپتامبر سرویس PlayStation Now معرفی شدند

راضی‌کننده؟

بازی‌های ماه سپتامبر سرویس PlayStation Now معرفی شدند نریمان هروی ۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
PlayStation Now

پلی‌استیشن بازی‌های ماه سپتامبر سرویس PlayStation Now را معرفی کرد. این بازی‌ها از امروز در این سرویس قابل دسترس خواهند بود.

بازی‌های چدید این ماه Tekken 7 ،Killing Floor 2 ،Final Fantasy VII ،Windbound ،Pathfinder: Kingmaker – Definitive Edition و Moonlighter هستند. لازم به ذکر است که بازی Tekken 7 از قبل در این سرویس برای کانادا و آمریکای شمالی موجود بود و هم‌اکنون این بازی فایتینگ جذاب برای تمامی ریجن‌های دیگر، قابل دسترس می‌شود.

از بین این بازی‌های جدید سرویس PlayStation Now تنها بازی Tekken 7 است که تاریخ خروج آن از این سرویس، مشخص گردیده است. همان‌گونه که می‌دانید بازی‌های PlayStation Now نسبت به سرویس Xbox Game Pass سریع‌تر از دایره‌ی بازی‌های رایگان، خارج می‌شوند. بازی Tekken 7 قرار است در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۲۲ (مصادف با روز ۹ اسفند) از سرویس PlayStation Now حذف شود.

در توضیحات بازی Windbound در صفحه‌ی پلی‌استیشن آن نوشته شده که:

تنها و در جزیره‌ای ناشناخته، گشت و گذار کنید تا زنده بمانید. گوشه و کنار جزیره را بگردید تا ابزار به درد بخور را پیدا کرده و از اسلحه‌های مختلف برای شکار و بقا استفاده کنید. قایق خود را طراحی و از آن برای مبارزه با موجودات مرگبار دریا استفاده نمایید.

همان‌طور که در بالا ذکر شد، بازی‌های Tekken 7 ،Killing Floor 2 ،Final Fantasy VII ،Windbound ،Pathfinder: Kingmaker – Definitive Edition و Moonlighter از امروز در دسترس تمامی مشترکین سرویس PlayStation Now قرار خواهند گرفت. این سرویس در حال حاضر روی پلتفرم‌های پی‌سی، پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ با قیمت ۹.۹ دلار به ازای هر ماه قابل خریداری است. در حال حاضر اگر شما ساکن ایران هستید، نمی‌توانید از قابلیت استریم بازی‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۲ این سرویس استفاده کنید و تنها می‌توانید بازی‌های پلتفرم پلی‌استیشن ۴ را دانلود و اجرا نمایید. این سرویس شباهت‌های نسبتا زیادی با سرویس Xbox Game Pass دارد.

شما در مورد بازی‌های تازه‌ی سرویس PlayStation Now چه فکری می‌کنید؟ آیا ارزش این را دارند که این سرویس را خریداری کنید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا