سه بازی جدید به سرویس PS Now اضافه خواهد شد

تجربه Horzion Zero Dawn با اشتراک سرویس PS Now

سه بازی جدید سرویس PS Now

مطابق اعلام شرکت سونی، سه بازی جدید به سرویس PS Now اضافه شده است.

دارندگان اشتراک سرویس PS Now در ماه ژانویه می‌توانند به سه بازی جدید دسترسی پیدا کنند. این بازی‌ها شامل یک سری عناوین بزرگ می‌شوند که از تاریخ ۲ ژانویه ۲۰۲۰ (۱۲ دی‌ماه ۱۳۹۸) به مدت محدود در دسترس خواهند بود.

مشترکین PS Now، از تاریخ مذکور می‌توانند به دانلود و استریم بازی Horizon Zero Dawn و بسته الحاقی آن با نام Frozen Wilds بپردازند. به غیر از Horizon Zero Dawn، سونی یک بازی بزرگ دیگر با نام Uncharted: The Lost Legacy را به سرویس PS Now اضافه کرده است. لازم به ذکر است که بازی‌های مذکور تا تاریخ ۷ آپریل ۲۰۲۰ (۱۹ فروردین ۱۳۹۹) دردسترس هستند. همچنین، بازی Overcooked 2 هم به این سرویس اضافه شده که البته هیچ محدودیت تاریخی برای دانلود و استریم این بازی وجود ندارد.

اگر هنوز اشتراک Playstation Now را تهیه نکردید، می‌توانید با عضویت در این سرویس به بازی‌های ماه دسامبر هم دسترسی پیدا کنید. بازی‌های PUBG، Wolfenstein: The Old Blood و Formula 1 2019 تا تاریخ ۲ مارس ۲۰۲۰ (۱۲ اسفند ۱۳۹۸)، بازی‌های Persona 5 و Middle Earth: Shadow of War تا تاریخ ۳ فوریه ۲۰۲۰ (۱۴ بهمن ۱۳۹۸) و بازی‌های God of War، Infamous: Second Son، Grand Theft Auto V و Uncharted: a Thief’s End هم تا تاریخ ۲ ژانویه ۲۰۲۰ (۱۲ دی ماه ۱۳۹۸) برای مشترکین PS Now دردسترس خواهند بود.

چندی پیش هم سونی اعلام کرد که قیمت عضویت در اشتراک PS Now کاهش پیدا کرده است و دارندگان کنسول پلی‌استیشن 4 از این پس به جای پرداخت ۲۰ دلار، می‌توانند با ۱۰ دلار اشتراک خود را تهیه کنند. مطمئنا یکی از دلایل این کار، رقابت مستقیم سونی با سرویس مشابه مایکروسافت با نام Xbox Game Pass است. با این حال سرویس Xbox Game Pass شرکت مایکروسافت همواره با استقبال گسترده‌تری به نسبت سرویس PS Now شرکت سونی مواجه شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا