1%
  • 0/10

تعلیق دائمی برخی از حساب‌های کاربری پلی استیشن نتورک

بدون دلیل!

تعلیق دائمی برخی از حساب‌های کاربری پلی استیشن نتورک ۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
حساب های کاربری پلی استیشن

شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت سونی بنا به دلایل نامشخص برخی از حساب های کاربری پلی استیشن نتورک را برای همیشه مسدود کرده است.

پلی استیشن نتورک یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های گیمینگ در جهان به شمار می‌رود که میلیون‌ها بازیکن با استفاده از آن به تجربه بازی‌ها می‌پردازند. در این میان، بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی گاها حساب کاربری برخی از افرادی که قوانین شبکه را زیرپا می‌گذارند، برای همیشه مسدود می‌کند و این موضوع در میان بازیکن‎‌ها چندان عجیب نیست.

با این حال، سونی به تازگی بنا به دلایل نامشخص، حساب کاربری شماری از کاربرها در پلی استیشن نتورک را تعلیق کرده و مهم‌تر اینکه ظاهرا این مسدود‌سازی دائمی خواهد بود. بر اساس گزارش بازیکن‌ها، تعلیق حساب‌ها از روز دوشنبه این هفته آغاز شده و بسیاری از گیمرها در شبکه‌های اجتماعی از مسدود شدن دائمی و بدون دلیل اکانت‌های خود خبر می‌دهند.

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی هنوز به صراحت بیانیه‌ای در این خصوص منتشر نکرده، اما کاربرها در هنگام مسدود شدن حساب خود با پیام نقض قوانین شبکه روبه‌رو می‌شوند. البته، ناگفته نماند که شماری از این افراد تا به امروز هیچ اقدام غیرقانونی مرتکب نشده‌‎اند و طبق ادعای آن‌ها، قوانین را نقض نکرده‌اند.

در این میان، یکی از کاربرها با ارسال پیام به واحد پشتیبانی پلی استیشن از علت تعلیق حساب کاربری خود مطلع شده است. بر اساس اظهارات این فرد، سونی یک سری اعمال کلاه‌برداری توسط حساب کاربری این فرد کشف کرده که در پی آن، اکانت او را برای همیشه مسدود کرده است. با استناد بر پیام سونی، این فرد برای استفاده از امکانات شبکه، باید اکانت جدیدی ایجاد کند.

با توجه به اینکه مسدودسازی حساب‌‌ها تا حدودی گسترده بوده و سروصدای زیادی به پا کرده، انتظار می‌رود که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی طی روزهای آینده با انتشار یک بیانیه رسمی، توضیحاتی در رابطه با تعلیق حساب های کاربری پلی استیشن نتورک ارائه دهد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments