احتمال ساخت بازی جدید Siren توسط سونی

یکی از ترسناک‌ترین بازی‌های پلی استیشن

احتمال ساخت بازی جدید Siren توسط سونی حمید توحیدلو ۰ ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
بازی جدید Siren

شواهد امر گویای این موضوع است که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی به دنبال ساخت بازی جدید Siren است.

در دوره نسل ششم صنعت بازی‌ها بود که شرکت سونی با همکاری اعضای سابق مجموعه سایلنت هیل یک بازی ترسناک و بقا محور تحت عنوان سایرن روانه بازار کرد. فارغ از یک سری ایرادها، سایرن به لطف صحنه‌های دلهره‌آور، حس ترس و وحشت را به خوبی به بازیکن القا می‌کرد.

با این حال، شرکت سونی بعد از عرضه سایرن، به توسعه دنباله مجموعه چراغ سبز نشان نداد و به همین خاطر، با وجود گذشت دو دهه از انتشار آن، خبری از بازی جدید این سری نبود. حال در تازه‌ترین خبرها، به نظر می‌رسد که ژاپنی‌ها قصد احیای دوباره سایرن را دارند!

به بیان دقیق‌تر، بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی به تازگی نشان تجاری جدیدی از سری Siren به ثبت رسانده که بر اساس گفته برخی اینسایدرها، ظاهرا این مجموعه به‌زودی احیا خواهد شد. البته، هنوز مشخص نیست که ثبت این نشان تجاری مربوط به ساخت نسخه ریمیک بازی بوده یا بعد از گذشت دو دهه شاهد عرضه دنباله آن خواهیم بود.

بهتر است بدانید که سونی در روز ۲۴ آگوست امسال (۲ شهریور) برای ثبت نشان تجاری سایرن اقدام کرد که با گذشت حدود یک هفته، این نام در روز ۱ سپتامبر (۱۰ شهریور) رسما ثبت شد. در قسمت توضیحات آن عبارت “ورود به یک جهان دیگر” نوشته شده که ممکن است به ساخت یک بازی واقعیت مجازی برای PSVR 2 اشاره می‌کند.

ماجرا صرفا به این موارد خلاصه نشده و سونی در روز سوم آگوست امسال (۱۳ مرداد ماه) نیز یک نسخه ریمستر از قطعه موسیقی بازی سایرن را منتشر کرد. تمامی این اقدام‌ها گویای این موضوع است که سونی در پشت پرده روی ساخت بازی جدید Siren تمرکز کرده و در آینده اخبار بیشتری از آن به گوش خواهد رسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا