#مهسا_امینی

تعدادی از خریداران پلی‌استیشن 5 از صدای عجیب این کنسول می‌گویند

همه منتظر واکنش سونی هستند

خرید پلی استیشن 5

بعضی از کاربران پلی‌استیشن 5 در ردیت و سایت ResetEra ادعا می‌کنند کنسول نسل نهمی سونی صدایی شبیه وزوز از خود تولید می‌کند.

بعد از مدت‌ها انتظار، چند روز پیش بالاخره سونی کنسول جدید خود را به بازار جهانی عرضه و رقابت خود را با مایکروسافت و ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس شروع کرد. چند روز بعد از عرضه‌ی ایکس‌باکس جدید، تعدادی از کاربران ویدیوهایی منتشر کردند که محتوای آن‌ها از مشکلات ایکس‌باکس سری ایکس و صدای عجیب آن خبر می‌داد. این موضوع برای پلی‌استیشن 5 هم اتفاق افتاده و این اطلاعات در سایت ردیت و ResetEra منتشر شده‌اند.

برخی از خریداران پلی‌استیشن 5 می‌گویند این کنسول جدید صدایی شبیه به وزوز از خود تولید می‌کند. ویدیوهای زیادی در یوتیوب منتشر شده و همه کنجکاو هستند تا درمورد درستی ماجرا و دلیل آن بدانند. از سوی دیگر، نظریه‌های متفاوتی درمورد علت این صدا مطرح شده و برخی می‌گویند ممکن است دلیل آن درایو دیسک دستگاه باشد. نکته‌ی جالب این است که تعدادی از کاربران نسخه‌ی دیجیتالی پلی‌استیشن 5 هم این مورد را گزارش داده‌اند. پس احتمالا این مشکل از درایو دیسک دستگاه نیست. در واقع، همه منتظر هستند تا سازندگان و سونی در این مورد توضیح بدهند و از علت این صدا بگویند.

کاربری در ردیت با نام کاربری AmbassadorJust1200 گفته نسخه‌ی دیجیتالی پلی‌استیشن 5 را دارد و صدای وزوز هنگام انجام بازی بیشتر هم می‌شود. کاربر دیگری هم در ردیت گفته این صدا شبیه به صدای پلی‌استیشن 4 پرو است. از سوی دیگر، یکی از کاربران فعال در ResetEra می‌گوید تصمیم داشته God of War را روی پلی‌استیشن جدیدش بازی کند. حین بازی، این صدا به صورت مداوم شنیده می‌شود و زمانی که او به صفحه‌ی اصلی می‌رود، صدا متوقف می‌شود.

هنوز سونی در مورد این مسئله صحبتی نکرده و باید منتظر واکنش این شرکت ژاپنی بمانیم. اگر می‌خواهید با کنسول جدید سونی بیشتر آشنا شوید، اخیرا مطلب جالبی در سرگرمی منتشر شده که ۱۰ حقیقت پلی‌استیشن 5 را عنوان کرده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا