تاریخ اکران فیلم جدید Planet of the Apes مشخص شد

بازگشت پس از ۷ سال

تاریخ اکران فیلم جدید Planet of the Apes مشخص شد عرفان بدری ۰ ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ سینمای جهان
تاریخ اکران فیلم جدید Planet of the Apes

شرکت دیزنی (Disney) به تازگی رسما از تاریخ اکران فیلم جدید Planet of the Apes رونمایی کرده است. این اثر Kingdom of the Planet of the Apes نام دارد و دنباله‌ای برای سه‌گانه اخیر این مجموعه خواهد بود.

پس از اکران فیلم Dawn of the Planet of the Apes در سال ۲۰۱۴، مت ریوز (Matt Reeves) کارگردان آن که در حال ساخت قسمت بعدی این فیلم با نام War of the Planet of the Apes بود، اعلام کرد که برای ساخت قسمت چهارم این مجموعه ایده‌هایی دارد. با این حال این پروژه وارد سکوت شد تا این که شرکت فاکس (Fox) توسط دیزنی خریداری شد و سپس در سال ۲۰۱۹ اعلام شد که قسمت جدید این سری توسط وس بال (Wes Ball)، کارگردان مجموعه فیلم‌های The Maze Runner در دست ساخت قرار دارد.

ساخت این فیلم که Kingdom of the Planet of the Apes نام دارد، به دلایل مختلفی مثل همه‌گیری ویروس کووید-۱۹ بارها به مشکل خورد، با این حال پس از هفت سال انتظار این اثر در راه است و اکنون طرفدارن می‌دانند که چه زمانی باید منتظر تماشای آن باشند.

شرکت دیزنی اخیرا از تاریخ اکران فیلم جدید Planet of the Apes رونمایی کرده و گفته که Kingdom of the Planet of the Apes، دنباله سه‌گانه اخیر این سری در تاریخ ۲۴ مه ۲۰۲۴ (۴ خرداد ۱۴۰۳) در سالن‌های سینمای سراسر دنیا اکران خواهد شد. فریا آلن (Freya Allen)، بازیگر نقش سیری (Ciri) در سریال The Witcher عهده‌دار نقش اصلی این فیلم مورد انتظار است.

البته باید توجه داشت که به دلیل اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا و انجمن بازیگران آمریکا، هم اکنون تولید بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌های هالیوود به طور کامل متوقف شده است، بنابراین این احتمال وجود دارد که فیلم Kingdom of the Planet of the Apes در تاریخ اعلام شده اکران نشود و نمایش آن عقب بیفتد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا