1%
 • 0/10

محبوبیت Soul در یک برهه‌ی زمانی حتی از Office هم بیشتر بوده است

Nielsen Holdings، گزارش جدید خود را به اشتراک گذاشت

محبوبیت Soul در یک برهه‌ی زمانی حتی از Office هم بیشتر بوده است ۰ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ کپی لینک
محبوبیت Soul

طبق گزارشی که اخیرا توسط Nielsen Holdings منتشر شد، محبوبیت Soul در زمان انتشار حتی از Office هم بیشتر بوده است.

پس از اینکه شیوع ویروس کرونا کشورهای مختلف را تحت تاثیر خود قرار داد و به یک بحران جهانی تبدیل شد، دولت‌ها تصمیم گرفتند با برقراری محدودیت‌های شدید از تجمع مردم در مکان‌های مختلف از جمله سینما جلوگیری کنند. با رخ دادن این اتفاق، مردم به سمت سرویس‌های استریم سرازیر شدند؛ زیرا یکی از سرگرمی‌های انگشت شمار در دوران قرنطینه‌ی خانگی به شمار می‌رفت. با وجود چنین اتفاقی، هنوز نمی‌توان سرویس‌های استریم را از لحاظ تعداد مخاطبان و درآمد با سالن‌های سینما مقایسه کرد. همین موضوع هم نگرانی‌هایی را به وجود آورده بود مبنی بر اینکه جدیدترین محصول پیکسار، یعنی Soul آنطور که باید و شاید دیده نمی‌شود. ظاهرا آن نگرانی‌ها بی‌مورد بوده است.

طبق گزارشی که اخیرا از سوی Nielsen Holdings با محوریت سرویس‌های استریم منتشر شد، محبوبیت Soul در بازه‌ی زمانی ۲۱ الی ۲۷ دسامبر (یک الی ۷ دی) بالاتر از هر محصول دیگری بوده است. محصول مشترک پیکسار و والت دیزنی پیکچرز در بازه‌ی هفت روزه موفق شد رقم یک میلیارد و ۶۶۹ میلیون دقیقه را به ثبت رسانده و رتبه‌ی یک محبوبیت‌ترین آثار را به دست آورد. این موضوع نشان می‌دهد نگرانی‌ها بی‌مورد بوده و Soul توانسته توجه تعداد قابل‌توجهی از مخاطبان جهانی را به سمت خود جلب کند. The Office که نامی مشهور در میان علاقه‌مندان به طنز و سیتکام به شمار می‌رود، در رتبه‌ی دوم دیده می‌شود. محصول شبکه‌ی NBC در آن بازه‌ی زمانی یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون دقیقه بازدید را ثبت کرد.

The Office طی ماه‌های گذشته تنها از طریق نتفلیکس دسترس بود اما با آغاز سال نوی میلادی به Peacock سرویس استریم NBCUniversal انتقال یافت. قرارداد پیکاک و سازندگان سریال پنج سال اعتبار داشته و رقمی معادل ۵۰۰ میلیون دلار را شامل می‌شود. دو فصل ابتدایی The Office به صورت رایگان در پیکاک قابل‌مشاهده است. هفت فصل بعدی هم به اشتراک پریمیوم نیاز دارد که با پرداخت پنج دلار قابل‌خریداری است. رتبه‌ی سوم لیست محبوب‌ترین آثار سرویس‌های استریم به Bridgerton رسید. محصول جدید نتفلیکس که این روزها توجه‌های بسیاری را به خود جلب کرده، یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دقیقه تماشا شده است. فصل اول هشت قسمت داشته و فصل دوم آن هم در دست ساخت قرار دارد. در ادامه می‌توانید لیست را به صورت کامل مشاهده کنید:

محبوبیت Soul
 1. Soul – بازدید: یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون دقیقه
 2. The Office – بازدید: یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون دقیقه
 3. Bridgerton – بازدید: یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دقیقه
 4. The Midnight Sky – بازدید: یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون دقیقه
 5. The Mandalorian – بازدید: یک میلیارد دقیقه
 6. How the Grinch Stole Xmas – بازدید: ۷۵۰ میلیون دقیقه
 7. The Crown – بازدید: ۷۰۰ میلیون دقیقه
 8. Grey’s Anatomy – بازدید: ۶۹۱ میلیون دقیقه
 9. Christmas Chronicles 2 – بازدید: ۶۶۰ میلیون دقیقه
 10. Criminal Minds – بازدید: ۶۴۸ میلیون دقیقه

در بازه‌ی زمانی ۲۱ الی ۲۷ دسامبر، Wonder Woman 1984 به صورت همزمان راهی سینماها و HBO Max شد. از آن‌جایی که Nielsen Holdings نمی‌تواند آمارهای مربوط به سرویس استریم وارنرمدیا را به دست بیاورد، این فیلم در رتبه‌بندی دیده نمی‌شود. البته این شرکت فعال در حوزه‌ی جمع‌آوری و بررسی اطلاعات مدعی شد دومین اقتباس سینمایی واندر وومن عملکرد مثبتی در زمینه‌ی بازدید داشته است. هر چند، موفق نشد رکورد تازه‌ای را در این زمینه به ثبت برساند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments