طرفداران دزدان دریایی کارائیب خواهان بازگشت جانی دپ هستند

تعداد امضاها از مرز ۳۰۰ هزار عبور کرده است

طرفداران دزدان دریایی کارائیب

درخواستی که طرفداران دزدان دریایی کارائیب برای بازگشت جانی دپ به تیم بازیگری تنظیم کرده بودند حالا بیش از ۳۰۰ هزار امضا دارد.

والت دیزنی موشن پیکچرز اوایل جولای سال ۲۰۰۳ میلادی جدیدترین محصول خود را تحت عنوان Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl روی پرده‌ی نقره‌ای برد. این اثر درباره‌ی یک دزد دریایی به نام جک است که وظیفه می‌یابد شاهدخت را یافته و سالم بازگرداند. درخشش جانی دپ (Johnny Depp) در نقش اصلی به قدری زیاد بود که نه تنها باعث افزایش فروش شد، بلکه یک نامزدی اسکار را برای این بازیگر آمریکایی به ارمغان داشت. این موفقیت‌ها منجر به ساخت چند دنباله شد که آخرینشان Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales محصول سال ۲۰۱۷ میلادی بوده است.

پنجمین فیلم دزدان دریایی کارائیب در مقابل بودجه‌ی ۲۳۰ الی ۳۲۰ میلیون دلاری خود، بیش از ۷۴۹ میلیون دلار فروخت تا سودی ۲۸۰ میلیون دلاری را وارد جیب سازندگان کند. با این حال، عملکرد تجاری پایین‌تر از انتظارات و دریافت بازخوردهای متوسط از منتقدان و مخاطبان باعث شده مدیران والت دیزنی پیکچرز تصمیم به ساخت ریبوت مجموعه بگیرند. در نتیجه‌ی اتخاذ چنین تصمیمی، کاپیتان جک اسپارو با نقش‌آفرینی جانی دپ قرار نیست برگردد؛ موضوعی که بازخوردهای منفی طرفداران به همراه داشته است. تعدادی از آن‌ها که دزدان دریایی کارائیب بدون جک اسپارو برایشان قابل‌تصور نیست، یک درخواست در وب سایت Change.com تنظیم کردند تا بدین ترتیب بتوانند صدای خود را به تصمیم‌گیرندگان اصلی برسانند.

درخواستی که طرفداران دزدان دریایی کاراپیب برای بازگشت جانی دپ به تیم بازیگری تنظیم کرده بودند حالا بیش از ۳۰۰ هزار امضای منحصر به فرد دارد. این درخواست پس از اینکه استودیوی برادران وارنر وارنر از دپ خواست به صورت داوطلبانه از پروژه‌ی Fantastic Beasts 3 کنار برود، بار دیگر مورد توجه‌ی کاربران فضای مجازی قرار گرفته است. اینطور که به نظر می‌رسد، آن‌ها امیدوار هستند با افزایش تعداد امضاها، مدیران والت دیزنی پیکچرز در تصمیم خود بازنگری کرده و دپ را به تیم بازیگری دزدان دریایی کارائیب بازگردانند. فردی که نخستین بار درخواست را تنظیم کرده در بخش توضیحش نوشته: آن‌ها نمی‌دانند دزدان دریایی کارائیب بدون جانی دپ یا جک اسپارو مانند یک کشتی به قعر اقیانوس رفته و در نتیجه، هرگز به چشم‌اندازی که مد نظر دارند نمی‌رسند.

بازگشت جانی دپ به دزدان دریایی کارائیب، تنها درخواست قدیمی‌ای نیست که به تازگی مورد توجه قرار گرفت. در پی اتفاقاتی که اخیرا رخ داده‌اند، تعداد امضاهای یک درخواست قدیمی به مرز یک میلیون و ۵۰۰ هزار امضا نزدیک شده است. این درخواست از استودیوی برادران وارنر می‌خواهد امبر هرد (Amber Heard) را از تیم بازیگری Aquaman 2 اخراج کنند؛ درخواستی که قابل‌اجرا نیست. این فیلمساز آمریکایی با هرد قرارداد داشته و نمی‌تواند به خاطر درخواست طرفداران بندهای توافق‌شده را نادیده بگیرد.

قسمت ششم در حال حاضر مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذارد. طبق گزارشات غیررسمی، کارن گیلن (Karen Gillan) به عنوان بازیگر نقش اصلی در نظر گرفته شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا