1%
  • 0/10

واکنش طرفداران به ساخت قسمت جدید دزدان دریایی کارائیب بدون جانی دپ

یا جانی دپ، یا هیچ‌کس

واکنش طرفداران به ساخت قسمت جدید دزدان دریایی کارائیب بدون جانی دپ ۳۴ ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
قسمت جدید دزدان دریایی کارائیب

اخیرا خبر ساخت قسمت جدید دزدان دریایی کارائیب به طور رسمی تائيد شده، اما با این حال حرفی از بازگشت ستاره این مجموعه یعنی جانی دپ (Johnny Depp) زده نشده است. بنابراین بازهم طرفداران Pirates Of The Caribbean در فضای مجازی خواهان بازگشت این بازیگر شده‌اند.

به تازگی کریگ مازن (Craig Mazin)، خالق سریال تحسین شده The Last of Us اعلام کرده که فیلمنامه عجیبی برای قسمت ششم سری دزدان دریایی نوشته است که توسط دیزنی (Disney) مورد قبول واقع شده و می‌تواند پس از پایان اعتصاب انجمن نویسندگان و بازیگران آمریکا ساخت آن را آغاز کند. با این حال این احتمال وجود دارد که ستاره محبوب این مجموعه، جانی دپ در این قسمت جدید حضور نداشته باشد که این موضوع باعث خشم طرفداران شده است.

در حال حاضر بسیاری از طرفداران سری Pirates Of The Caribbean در شبکه‌های اجتماعی از تحریم قسمت جدید دزدان دریایی کارائیب، در صورد عدم حضور جانی دپ گفته‌اند و از هشتگ NoJohnnyNoPirates# استفاده کرده‌اند. بازیگر نقش جک اسپارو (Jack Sparrow) پس از اتهاماتی که همسر سابق، امبر هرد (Amber Heard) به او زد، از بسیاری از فیلم‌ها مثل قسمت ششم دزدان دریایی کارائیب و قسمت سوم سری Fantastic Beasts کنار گذاشته شد.

در حالی که پس از اکران فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales در سال ۲۰۱۷، بسیاری از طرفداران انتظار داشتند این مجموعه با ساخت یک قسمت ششم ادامه پیدا کند، تائيد شد که مراحل اولیه تولید این دنباله آغاز شده است. با این حال پس از مدتی گزارشاتی درباره ریبوت شدن این مجموعه شد که جانی دپ در آن‌ها جایی نداشتند. سپس در سال ۲۰۲۲ دادگاه جانی دپ و امبر هرد برگزار شد که این بازیگر پس از پیروزی در آن، اعلام کرد قصد بازگشت به Pirates Of The Caribbean را ندارد.

از آن زمان گزارشات مختلفی منتشر می‌شوند که برخی از آن‌ها از توافق دیزنی و جانی دپ خبر می‌دهند، در حالی که بعضی از آن‌ها می‌گویند قرار نیست شاهد بازگشت جانی دپ باشیم و قسمت بعدی دزدان دریایی کارائیب با یک بازیگر جدید ساخته خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

34 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments