فیل اسپنسر از احتمال تاخیر در عرضه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس می‌گوید

او گفته با دیدن معرفی پلی‌استیشن 5 احساس خوبی نسبت به ایکس‌باکس سری ایکس پیدا کرده

فیل اسپنسر از احتمال تاخیر در عرضه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس می‌گوید مهسا سپاهی ۰ ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
کنسول ایکس‌باکس سری ایکس

فیل اسپنسر در آخرین مصاحبه‌ی خود می‌گوید تاخیری در عرضه‌ی کنسول ایکس‌باکس سری ایکس بوجود نخواهد آمد اما با توجه به شرایط موجود بر اثر شیوع ویروس کرونا این احتمال بعید هم نیست!

رئیس بخش ایکس‌باکس، فیل اسپنسر، هیچ تاخیری را برای ایکس‌باکس سری ایکس پیش‌بینی نمی‌کند. طی مصاحبه‌ای با IGN، اسپنسر اعلام کرد که کارخانه‌ها و خط‌های تولید در چین شروع به کار کرده و تولید ایکس‌باکس سری ایکس به مرحله‌ی اجرا درآمده است. او همچنین قاطعانه تاکید کرده در حال حاضر هیچ عاملی موجب به تاخیر انداختن برنامه‌های ما نخواهد شد، اما ممکن است شرایط به‌خاطر خطرناک بودن این بیماری تغییر کند. اسپنسر گفته قصد دارد ایمنی و امنیت تیم خود را در اولویت قرار داده و برنامه‌ی خود را با احتیاط بیشتری به انجام برساند.

باید بدانید که فیل اسپنسر از زمان پذیرفتن ریاست بخش ایکس‌باکس تا کنون در نشر اخبار مربوط به این کنسول صادق بوده است. او حتی در این مصاحبه اذعان می‌کند که تیم ایکس‌باکس “گسترده‌تر” شده و همچنین درباره‌ی چندین اشتباه قبلی در شرکت‌ها، از جمله فشار عظیم و بیمارگونه تلویزیون برای ایکس‌باکس وان در اوایل سال‌های توسعه‌اش توضیح می‌دهد. او همچنین اعلام کرد که با دیدن معرفی پلی‌استیشن 5 از سونی احساس خوبی در مورد ایکس‌باکس سری ایکس پیدا کرده است.

در این مطلب می‌توانید مقایسه‌ی سخت‌افزاری پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس را ببینید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا