1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلر جدید Phantom Blade Zero گیم‌پلی بازی را نشان می‌دهد

به همراه سکانس‌های انیمه

تماشا کنید: تریلر جدید Phantom Blade Zero گیم‌پلی بازی را نشان می‌دهد ۰ ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک

تریلر جدید Phantom Blade Zero که استایل انیمه‌ای دارد، جدا از نمایش دئول دو جنگجو، بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی را نشان می‌دهد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید باشد، استودیو اس گیم ماه‌های قبل در جریان شوکیس پلی استیشن از بازی جدید خود تحت عنوان فانتوم بلید زیرو رونمایی کرد؛ اثری در سبک نقش آفرینی که به ظاهر گیم پلی بسیار جذاب و مبارزات سریعی دارد. 

حال در تازه‌ترین خبرها، ساعاتی قبل تیم سازنده به مناسب آغاز سال اژدها در تقویم چینی، تریلر جدیدی از بازی به اشتراک گذاشت که بخش‌هایی از این ویدیو برگرفته از سکانس‌های انیمه‌ای بوده و نبرد دو جنگجو در حال دوئل را نشان می‌دهد. در ادامه، بخش کوتاهی از تریلر نیز به نمایش گیم پلی بازی اختصاص دارد که نگاهی اجمالی به سیستم پیمایش، محیط‌ها و مبارزات بازی دارد.

بهتر است بدانید که اتمام بخش داستانی بازی فانتوم بلید زیرو چیزی در حدود ۳۰ الی ۴۰ ساعت به طول می‌انجامد. جدا از بخش داستانی و یک سری ماموریت‌های فرعی، گفته شده بازی شامل بخش چندنفره نیز خواهد بود که البته هنوز جزئیاتی از این بخش و حالت‌های آن در دسترس نیست.

بازی فانتوم بلید زیرو هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد، اما استودیوی اس گیم خاطرنشان کرده که پیش از عرضه نسخه نهایی، یک نسخه دمو از بازی به طور رایگان در ادامه سال ۲۰۲۴ میلادی در اختیار بازیکن‌ها قرار خواهد گرفت که شامل برخی از مراحل بازی به مدت ۳۰ دقیقه می‌شود.

از طرفی، پلتفرم‌های مقصد بازی نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد؛ به طوری که اگرچه شرکت سونی صرفا از انتشار بازی برای پلی استیشن 5 و کامپیوتر خبر داده، اما تیم سازنده مدعی است که این عنوان یک اثر انحصاری نیست و به صورت چند پلتفرمی عرضه خواهد شد. بدین ترتیب، احتمال می‌رود بازی برای کنسول‌های ایکس باکس نیز منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments