آیا امبر هرد از لیست بازیگران Aquaman 2 اخراج می‌شود؟

نزدیک به یک میلیون امضا برای اخراج امبر هرد جمع‌آوری شده است!

اخراج امبرد هرد از Aquaman 2

براساس دادخواستی که تنظیم شده، بیش از ۹۰۰ هزار نفر خواستار اخراج امبر هرد از لیست بازیگران فیلم Aquaman 2 هستند. این در حالی است که چند روز پیش بسیاری خواستار اخراج جانی دپ از پروژه‌های مختلف شده بودند.

حدود سه سال می‌شود ماجرای اختلاف‌های شخصی میان جانی دپ و امبر هرد به یکی از مهم‌ترین سوژه‌های رسانه‌ها تبدیل شده. بعد از اتهاماتی که امبر هرد به این بازیگر ۵۷ ساله وارد کرد، بسیاری از فیلم‌سازان از جمله سازندگان فیلم دزدان دریایی کارائیب برای قطع همکاری با جانی دپ، با قاطعیت تصمیم خود را اعلام کردند.

در حالی که انتظار می‌رفت که دیگر کسی قصد همکاری با این بازیگر ابرمحبوب را نداشته باشد، جانی دپ طی اقدامی غیرمنتظره با نشر برخی فایل‌های صوتی و ویدیویی سعی کرد که اتهامات سنگین‌تری را به امبر هرد وارد کند و همین موضوع، اعلان جنگ بین این دو بازیگر محبوب را رسما اعلام کرد.

بعد از انواع کشمکش‌ها از سال ۲۰۱۶، نهایتا دو هفته‌ی پیش، دادگاه رای خود را به نفع امبر هرد اعلام کرد و همین موضوع باعث شد که نگاه بسیاری از مردم و در نتیجه فیلم‌سازان، نسبت به جانی دپ منفی شود. انتظار می‌رفت که این رای تبعات منفی زیادی را برای نامزد بهترین بازیگر مرد در سه دوره‌ی اسکار، در پی داشته باشد.

در همین راستا، اگر به خاطر داشته باشید، چند روز پیش شرکت برادران وارنر رسما اعلام کردند که Johnny Depp برای همیشه از لیست بازیگران Fantastic Beats 3 کنار گذاشته شده است و از او خواسته‌اند تا خودش از نقش گلرت گریندلوالد استعفا دهد. از طرفی دیگر هم شایعه‌ای به راه افتاد که مدس میکلسن قرار است جایگزین جانی دپ در این فیلم شود.

اخراج امبرد هرد از Aquaman 2
امبر هرد در کنار جانی دپ

در مقابل اما، بسیاری از طرفداران جانی دپ و برخی دیگر از فعالان نیز دادخواستی را مبنی بر اخراج امبرد هرد از لیست بازیگران فیلم Aquaman 2 تنظیم کرده‌اند. این فیلم قرار است ادامه‌ای بر قسمت اول آکوامن باشد که در سال ۲۰۱۸ میلادی روی پرده‌های سینما رفته بود و توانست هم از دید منتقدین و هم از لحاظ تجاری، عملکردی فوق‌العاده را به نام خود به ثبت برساند.

حال قرار است که فیلم آکوامن 2 در دسامبر ۲۰۲۲ میلادی اکران شود. با توجه به این که هنوز این فیلم وارد مرحله‌ی تولید نشده، شرکت Warner Bros. Pictures این امکان را دارد که با دادن پاسخ مثبت به این دادخواست، به دنبال جایگزین برای امبر هرد بگردد. با این حال، هنوز برادران وارنر هیچ واکنشی نسبت به این دادخواست نشان نداده است.

پیش از این، گفته می‌شد که قرار است امیلیا کلارک جایگزین امبر هرد برای ایفای نقش مِرا شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا