1%
  • 0/10

پدرو پاسکال برای ایفای نقش در سریال Daredevil تست داده بود

او از پاسخ به سوالی درباره چهار شگفت انگیز طفره رفت

پدرو پاسکال برای ایفای نقش در سریال Daredevil تست داده بود ۰ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر سریال نارکوس

پدرو پاسکال، بازیگر سریال نارکوس در بخشی از مصاحبه خود حقیقت جالبی را درباره سریال Daredevil فاش کرده است.

پدرو پاسکال (Pedro Pascal) این روزها از محبوبیت بسیار بالایی در میان علاقه مندان به سینما و تلویزیون برخوردار است. اگرچه سال‌ها پیش در سریال Game of Thrones ایفای نقش کرده بود، حضورش در سریال The Mandalorian باعث شد به چنین میزانی از محبوبیت در سطح جهان برسد. او در ادامه به سریال The Last of Us پیوست و بعنوان جول جلوی دوربین ظاهر شد.

منابع غیررسمی طی ماه‌های گذشته پدرو پاسکال را بعنوان گزینه اصلی مارول برای رید ریچاردز در ریبوت مجموعه فیلم‌های چهار شگفت انگیز (Fantastic Four) مطرح کردند. در حالی که ماجرا چندان جدی بنظر نمی‌رسید، منابع دیگر هم ادعای مشابهی را مطرح کردند تا شک و شبهه‌ها در این باره کمتر شود.

بازیگر اهل شیلی اخیراً مصاحبه‌ای را انجام داده و در بخشی از آن فاش کرد برای ایفای نقش در سریال Daredevil تست داده بود اما نهایتاً ترجیح داد به Narcos بپیوندد. از آنجایی که پدرو پاسکال چندان به جزئیات نپرداخت، مشخص نیست میزان حضورش در جریان داستان چقدر بوده و تنها می‌دانیم برای دریافت نقش یک وکیل تست داده بود.

خبرنگار یکی از سوالات خود را به ریبوت چهار شگفت انگیز اختصاص داد و بازیگر سریال نارکوس از پاسخ به آن طفره رفت و گفت: «شما گفتید مصاحبه ۹۰ دقیقه طول می‌کشد و فکر می‌کنم از ۹۰ دقیقه گذشته است.» طفره رفتن از پاسخ به سوال معمولاً زمانی رخ می‌دهد که اتفاقی افتاده باشد و بازیگر نتواند درباره‌اش صحبت کند.

برخی از منابع غیررسمی گفته بودند بازیگران فیلم چهار شگفت انگیز در انتهای تریلر فیلم Deadpool 3 معرفی می‌شوند؛ اتفاقی که رخ نداد. برخی دیگر هم تاکید داشتند اسامی آن‌ها در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments