چهار اکسپنشن جدید برای بازی Path of Exile منتشر خواهد شد

توسعه Path of Exile 2 ادامه خواهد داشت

Path of Exile

استودیو Grinding Gear Games، سازنده Path of Exile، تایید کرد این بازی در سال ۲۰۲۰ در مسیر پیشرفت قرار خواهد گرفت و ۴ اکسپنشن جدید برای آن منتشر خواهد شد.

یکی از موفق‌ترین بازی‌های رایگان چند سال اخیر در سبک نقش آفرینی Path of Exile نام دارد که به نظر می‌رسد امسال بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت. با اینکه اطلاعات به دست آمده هنوز کامل نیست اما در پستی که وب‌سایت استودیو Grinding Gear Games منتشر کرده، اعلام شده ۴ بسته توسعه دهنده (اکسپنشن) جدید به بازی اضافه خواهد شد.

عنوان Path of Exile اثری اکشن ماجراجویی است که شباهت زیادی به بازی دیابلو دارد و اولین بار در سال ۲۰۱۳، به صورت رایگان در اختیار کاربران استیم قرار گرفت که در همان سال توانست دو میلیون بازیکن داشته باشد. بازی در دنیایی فانتزی به اسم Wraeclast اتفاق می‌افتد که قابلیت شخصی سازی عمیقی برای شخصیت ها فراهم کرده و بازیکن را به مکان‌های جالبی مانند مقبره‌ها و سیاه‌چاله‌ها می‌برد. یکی از ویژگی‌های Path of Exile، دید ایزومتریک آن است که باعث اشراف بر کل محیط بازی می‌شود و اتمسفری گیرا و جذاب به بازیکن ارائه می‌دهد.

اولین اکسپنشن، 3.10.0، احتمالا تا اواخر ماه آینده تکمیل و 3.11.0، 3.12.0 و 3.13.0 در ادامه سال جاری منتشر خواهند شد. همچنین توسعه Path of Exile 2، که با به‌روزرسانی 4.0.0 شناخته می‌شود، ادامه خواهد داشت و تیم سازنده آن در تلاش برای راضی نگه داشتن مخاطبان خواهند بود. این بازی نقش‌آفرینی با توجه به رایگان بودن آن، اثری ارزشمند محسوب می‌شود و هم‌اکنون برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، رایانه‌های شخصی و گوشی‌های موبایل در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا