ساخت بازی Path of Exile 2 به طور رسمی تایید شد

البته انتظار یک بازی جداگانه نداشته باشید

بازی Path of Exile 2

استودیوی Grinding Gear Games در اقدامی غیرمنتظره، ساخت بازی Path of Exile 2 را تایید کرد.

بازی Path of Exile یکی از موفق‌ترین آثار نقش‌آفرینی در یک دهه‌ی اخیر به شمار می‌آید. این بازی به صورت Free-to-Play در سال ۲۰۱۳ میلادی برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و در طی این مدت، به لطف پشتیبانی‌های مرتب میلیون‌ها مخاطب را به خود جذب کرده و برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ نیز در دسترس قرار گرفته است.

قسمت دوم این عنوان به طور ناگهانی در رویداد ExileCon رونمایی شد؛ رویدادی مخصوص طرفداران این بازی که  هر ساله در شهر Auckland واقع در نیوزلند برگزار می‌شود. بازی Path of Exile 2 یک بخش داستانی جدید دارد که شامل هفت فصل یا Act است و اتفاقاتش ۲۰ سال پس از پایان بازی اصلی رخ می‌دهد. در قسمت دوم هسته‌ی گیم‌پلی و مکانیک‌های مهم هفت کلاس بازی دچار تغییرات بزرگی خواهد شد. بخش بصری بازی هم از نو طراحی شده است و فیزیک اجسام ارتقای چشم‌گیری خواهند داشت. بازی همان نوع کلاس‌های بازی اصلی را خواهد داشت، اما برای تجربه‌ی بخش داستانی جدید، نیاز دارید تا یک کاراکتر تازه بسازید. خبر خوب این‌که تمام آیتم‌های تزیینی از نسخه‌ی اصلی به قسمت دوم منتقل می‌شود و تمام آیتم‌های قدیم و جدید در یک سیستم اقتصادی واحد قرار خواهند گرفت. لازم به ذکر است که بازی یک عنوان جداگانه نیست و در قالب محتوای اضافه برای بازی اصلی در دسترس خواهد بود.

روند ساخت بازی Path of Exile 2 مدت زیادی نیست که آغاز شده است و به همین خاطر تاریخ انتشار مشخصی ندارد. استودیوی Grinding Gear Games اعلام کرد که نسخه‌ی بتای بازی ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی هم در دسترس قرار نگیرد. البته روند پشتیبانی از بازی اصلی هم همچنان ادامه دارد و محتواهای جدید هر سه ماه یک بار اضافه خواهد شد که برخی از آن‌ها، چه برای بازی اصلی و چه قسمت دوم در دسترس قرار خواهند گرفت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از بازی Path of Exile و رویداد ExileCon 2019 می‌توانید به سایت این عنوان مراجعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا