از اکشن فیگورهای Cyberpunk 2077 رونمایی شد

برای کسانی که می‌خواستند یک کیانو ریوز رومیزی داشته باشند

اکشن فیگورهای Cyberpunk 2077

شرکت اسباب‌بازی‌های مک‌فارلن از اکشن فیگورهای Cyberpunk 2077 رونمایی کرد.

این اکشن فیگورها که قرار است بهار ۲۰۲۰ عرضه شوند، شامل یک فیگور از شخصیت اصلی بازی V و سه فیگور از کیانو ریوز (جانی سیلورهند) می‌شوند. حالا می‌توانید کیانو ریوز خودتان را روی میز داشته باشید!

شخصیت V که در واقع نسخه‌ مرد آن به عنوان اکشن فیگور ارائه شده است و روی کاور بازی Cyberpunk 2077 هم قرار دارد، یکی از این فیگورها را به خودش اختصاص داده است. اکشن فیگورهای Cyberpunk 2077 قرار است در بهار امسال در گیم‌استاپ و والمارت برای فروش قرار بگیرند. احتمالا تاریخ عرضه‌ی این فیگورها نزدیک به تاریخ عرضه‌ی بازی خواهد بود.

مشخصات هر کدام از این چهار فیگور را در ادامه می‌خوانید:

  • جانی سیلورهند با یک گیتار، یک بطری نوشیدنی و انگشتانی به شکل هورن – ۷ اینچ
  • جانی سیلورهند با یک بمب در کیف قابل حمل و یک اسلحه – ۷ اینچ
  • مدل مرد شخصیت V با یک SMG، سلاح کمری و یک کاتانای صورتی – ۷ اینچ
  • جانی سیلورهند با یک گیتار الکتریک – ۱۲ اینچ

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ ساخته‌ی جاه‌طلبانه‌ی استودیو سی‌دی پراجکت رد پس از The Witcher 3 است که می‌خواهد آینده‌ی انسان را در جایی نزدیک به نیم قرن بعد روایت کند. داستان بازی در سال ۲۰۷۷ و در شهری به نام Night City روایت می‌شود. این بار خبری از یک کاراکتر اصلی با نام و ظاهر از پیش تعیین‌شده مانند گرالت نیست. این بازی بعد جدیدی از آینده‌ی تکنولوژی و پیشرفت آن را به ما نشان می‌دهد.

چندی پیش هم تصویری منتسب به نقشه‌ی این بازی لو رفت که شمایی کلی از آن را به ما ارائه می‌داد. بازی Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ برای ویندوز پلی‌استیشن ۴ ایکس‌باکس وان و گوگل استادیا در دسترس قرار بگیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا