#مهسا_امینی

اقتباس تلویزیونی دیابلو و اورواچ ساخته خواهد شد

راه دیابلو به نتفلیکس کشیده می‌شود

دیابلو

رئیس کمپانی اکتیویژن بلیزارد در صفحه لینکدین خود از شروع پروژه‌ای خبر داد که در آن بازی‌های اورواچ و دیابلو به‌ عنوان یک اقتباس تلویزیونی در دسترس کاربران نتفلیکس قرار خواهد گرفت.

بازی‌های بلیزارد همیشه از لحاظ داستانی آثاری غنی محسوب می‌شدند و حالا به‌نظر می‌رسد Overwatch و Diablo راهی جدید برای گفتن داستان‌های خود پیدا کرده‌اند. نیک ون دایک، رئیس  کمپانی بلیزارد، به‌ تازگی در صفحه لینکدین خود اعلام کرد تهیه‌کننده اجرایی بازی دیابلو، در حال کار روی یک اقتباس تلویزیونی در سبک انیمه برای این عنوان است. این پروژه در وضعیت پیش‌تولید برای پخش در شبکه نتفلیکس در سراسر دنیا قرار دارد. همچنین او به ساخت اثری انیمیشنی برای اورواچ اشاره کرده است.

به همراه شریک خلاق من، مجموعه‌ای انیمیشنی از فرنچایز اورواچ را شروع کرده‌ایم.

در حالی که به‌طور مشخص از عرضه‌ی پروژه دیابلو برای نتفلیکس صحبت شده، هنوز اطلاعات مشابهی درمورد نمایش اورواچ و چگونگی ساخت آن منتشر نشده است. طرفداران این عنوان شوتر اول شخص از اوایل انتشار آن امیدوار بودند تا داستان اورواچ را مستقل از بازی، تماشا و از آن لذت ببرند. به‌نظر می‌رسد این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

به تازگی استیون خوو، مدیر روابط عمومی جهانی Overwatch، اعلام کرد در حال حاضر بلیزارد برای اورواچ و دیابلو، چیزی برای معرفی ندارد و استودیو روی پروژه بازی‌های Diablo IV و Overwatch 2 تمرکز کرده است. هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این دو عنوان مشخص نیست.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا