بخش PvE اورواچ ۲ یک تجربه‌ی داستانی کامل ارائه خواهد داد

کارگردان قسمت دوم اورواچ از تغییرات و موارد اضافه شده نسبت به قسمت اول می‌گوید

بخش PvE اورواچ ۲

آقای Jeff Kaplan از مدیران ارشد شرکت بلیزارد و کارگردان قسمت اول و دوم Overwatch عنوان کرد که بخش PvE اورواچ ۲ از نظر محتوا کمبودی نخواهد داشت و یک تجربه‌ی داستانی کامل به مخاطب ارائه خواهد داد.

در همایش BlizzCon 2019 بود که قسمت دوم عنوان اورواچ به طور رسمی رونمایی شد. در این رونمایی مشخص گردید که اورواچ ۲ در کنار بخش چندنفره یک بخش داستانی هم خواهد داشت که به صورت PvE خواهد بود. علاوه بر این‌، قسمت دوم محتواهایی خواهد داشت که برای قسمت اول در دسترس نخواهد بود. البته سازندگان اعلام کردند که پشتیبانی از قسمت اول و انتشار هیروها و نقشه‌های جدید برای حالت‌های فعلی باز هم ادامه خواهد داشت، ولی برای مثال حالت Push به اورواچ ۱ اضافه نخواهد شد.

جف کپلان که یکی از اعضای ارشد بلیزارد محسوب می‌شود و کارگردانی قسمت دوم را هم برعهده دارد، مدعی شده است که قسمت دوم یک ادامه‌ی تمام عیار به‌حساب می‌آید و بر خلاف جریان اکثر عناوین چندنفره است که سازندگان در نسخه‌های جدیدتر، قسمت‌های قبلی را به کل نادیده می‌گیرند. کپلان در صحبت‌های خود با سایت GamesRadar گفته است:

ما یک بخش PvE برجسته را معرفی می‌کنیم که یک تجربه داستانی کامل با مجموعه‌ی کاملی از ماموریت‌های داستانی را شامل می‌شود و روایت اورواچ را برای اولین بار طی گیم‌پلی رو به جلو می‌برد.

ما همچنین روی یک محتوای همکاری با ارزش تکرار بسیار بالا کار می‌کنیم که آن را Hero Missions صدا می‌زنیم. این محتوا یک سیستم پیشرفت دارد که اجازه خواهد داد هر قهرمان ارتقا یابد و قدرت‌های جدید کسب کند.

عنوان Overwatch 2 هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس و پلی‌استیشن ۴ در دست ساخت قرار دارد. هنوز تاریخ انتشار این عنوان مشخص نیست، اما برخی منابع ادعا کردند که احتمال دارد در سال ۲۰۲۰ شاهد عرضه‌اش باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا