قابلیت‌های آریسا در Overwatch 2 چه تغییراتی خواهد کرد؟

او در آینده کاراکتر مناسبی برای مبارزه در فاصله نزدیک خواهد بود

قابلیت‌های آریسا در Overwatch 2 چه تغییراتی خواهد کرد؟ سورنا رضایی ۰ ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
آریسا در Overwatch 2

به لطف پستی که چندی پیش در فروم Reddit قرار گرفت، می‌توان حدس‌هایی درباره قابلیت‌های آریسا در Overwatch 2 زد.

وقتی یک فرمول باعث دستیابی به موفقیت‌های بزرگی می‌شود، استودیوهای بازیسازی معمولا از اعمال تغییرات بزرگ اجتناب کرده و ترجیح می‌دهند موارد جزئی را دچار تحول کنند. این موضوع چندان برای بلیزارد اینترتینمنت صادق نیست. تیم توسعه Overwatch 2 قصد دارد تا جای ممکن تغییرات قابل‌توجهی را در بخش‌های مهم به وجود بیاورد تا کاربران حس نکنند مشغول تجربه نسخه اول با رنگ و لعابی تازه هستند.

یکی از تغییرات، به تعداد کاربران در هر رقابت مربوط می‌شود. کاربران اورواچ هم اکنون در قالب تیم‌های ۶ نفره مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند اما رقابت‌های قسمت دوم به صورت ۵ علیه ۵ صورت خواهد گرفت. به بیان دقیق‌تر، هر تیم از دو ساپورت، دو DPS و یک تانک تشکیل خواهد شد. دیگر تغییر، به کاراکترها ربط دارد. بلیزارد اینترتینمنت صریحا اعلام کرد کاراکترهای قابل‌کنترل تغییراتی خواهند داشت اما به جز موارد انگشت‌شماری، وارد جزئیات نشد تا سوال‌های بدون پاسخ زیادی شکل بگیرد.

به لطف پستی که چندی پیش در فروم Reddit قرار گرفت، می‌توان حدس‌هایی درباره قابلیت‌های آریسا در Overwatch 2 زد. یکی از کاربران فروم ردیت چندی پیش Honor and Glory را تماشا می‌کرد که یک انیمیشن بوده و به دنیای اورواچ تعلق دارد. داستان حول محور Reinhardt می‌چرخد که در آلمان مشغول مبارزه با نیروهای Omnic است. Reinhardt حین نبردهای خود با دسته‌ای از ربات‌های OR15 مواجه می‌شود که در کنار صفحه حفاظتی و سلاح خودکار، یک قابلیت دیگر هم دارند: شمشیری که برای نابود کردن دشمان حاضر در فاصله کم به کار می‌رود. در ادامه می‌توانید تصاویر تهیه شده از انیمیشن Honor and Glory را مشاهده کنید:

آریسا، با قطعات ربات‌های مدل OR15 ساخته شده و در حال حاضر از صفحه محافظتی و سلاح خودکار برخوردار برای مقابله با دشمنان خود استفاده می‌کند اما خبری از شمشیر نیست. گروهی از طرفداران اورواچ گمان می‌کنند سازندگان می‌خواهند قابلیت مزبور را در Overwatch 2 به آریسا اضافه کنند. آن‌ها برای اثبات ادعای خود دلیل هم دارند. کارمندان بلیزارد اینترتینمنت چندی پیش گفته بودند تغییراتی که در کاراکترهای کلاس تانک صورت می‌گیرد، به گونه‌ای خواهد بود که برای مبارزه در فاصله نزدیک مناسب‌تر شوند. با در نظر گرفتن این نکته، می‌توان گفت گمانه‌زنی کاربران احتمال زیاد به واقعیت تبدیل خواهد شد.

همان‌طور که در پاراگراف پیشین گفته شد، بلیزارد اینترتینمنت جز در موارد انگشت شمار توضیحاتی را درباره تغییرات کاراکترها به اشتراک نگذاشته است. طبق اندک اطلاعات موجود، Mei در Overwatch 2 قادر به انجماد دشمنان نبوده و تنها می‌تواند به وسیله سلاح Endothermic Blaster سرعتشان را کم کند. Winston شرایط متفاوتی دارد. سلاح او قوی‌تر از قبل خواهد شد تا بتواند دشمنانی که در فاصله دور هستند را هم هدف بگیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا