#مهسا_امینی

انتشار اطلاعاتی جدید از Overwatch 2 در BlizzConline 2021

هنوز تاریخ انتشار بازی مشخص نیست

انتشار اطلاعاتی جدید از Overwatch 2 در BlizzConline 2021 عرفان بدری ۰ ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ اخبار (گیم)
اطلاعاتی جدید از Overwatch 2

بامداد امروز، شاهد برگزاری رویداد Blizzcon امسال با نام BlizzConline 2021 به صورت آنلاین بودیم. در این مراسم اطلاعاتی جدید از Overwatch 2، بازی تیراندازی اول‌شخص و مورد انتظار شرکت Blizzard Entertainment منتشر شد.

دنباله‌ی بازی Overwatch که هنوز اطلاعات چندانی از آن نداریم، قرار است تا یک تجربه‌ی ارتقاء یافته را به بازیکن‌ها ارائه بدهد. در این نسخه که برای ساخت آن از موتور بازیسازی بروزشده‌ای استفاده می‌شود، شاهد اضافه شدن تعدادی قهرمان و نقشه‌ی جدید هستیم و همچنین محتویات بخش PvE در آن بیشتر از قبل شده است.

در جریان رویداد BlizzConline 2021 که بامداد امروز برگزار شد، شاهد نمایشی مفصل و جذاب بودیم که ما را بیشتر با بازی مورد انتظار Overwatch 2 آشنا می‌کرد. متاسفانه شرکت Blizzard Entertainment بازهم تاریخ انتشار این عنوان را اعلام نکرد و حتی نمی‌دانیم که این دنباله در چه بازه‌ی زمانی‌ای عرضه می‌شود.

این نمایش طراحی مجدد شخصیت‌های Widowmaker ،Pharah ،McCree و Reaper را به همراه نقشه‌های جدید از جمله نیویورک و رم نشان می‌دهد. همچنین پیشرفت‌های گرافیکی و بصری در این نمایش کاملا مشهود بود و برخی از عناصر محیطی مانند طوفان شن و کولاک در بازی دیده می‌شد.

در بخش PvE، چند مهارت جدید برای هر شخصیت اضافه شده و همچنین تعدادی از دشمنان جدید Overwatch مانند Elite Grunts ،The Breacher و The Puller نشان داده می‌شوند. در این نمایش شاهد درخت مهارت‌های گسترده‌ای بودیم و شما می‌توانید با انجام Hero Missionهای بازی، سطح خود را بالا ببرید و مهارت‌های جدیدی را به دست آورید. این ماموریت‌ها شامل صدها هدف و وظیفه در سراسر جهان می‌شوند. Hero Missionها و درخت مهارت، به بازی یکسری جنبه‌های نقش‌آفرینی می‌بخشند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی Overwatch 2، گسترده‌تر کردن نقشه‌های بخش چندنفره است. این بار یکسری مکان‌های کاملا جدید به نقشه‌ها اضافه شده‌اند و با عناصر محیطی جدیدی که در آن‌ها قرار دارد، شاهد محیط‌های زنده‌تری هستیم. این عنوان شامل یک سیستم گفتگو شاخه‌ای نیز می‌شود.

بخشی از این ویدئو هم به جزئیات داستانی بازی Overwatch 2 می‌پردازد. شما در بالا می‌توانید نمایش کاملا این عنوان را در BlizzConline 2021 تماشا کنید.

بازی Overwatch 2 در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی، PS4 ،Xbox One و Nintendo Switch در حال توسعه است، اما هنوز تاریخ انتشار آن را نمی‌دانیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا