بی‌توجهی بلیزارد به اعتراض بازیکن‌های Overwatch 2

وضعیت نگران‌کننده نیست

بازیکن های Overwatch 2

شرکت بلیزارد اینترتینمنت نگران کاهش تعداد بازیکن های بازی Overwatch 2 نیست و این موضوع را عادی می‌داند.

چند روز پیش بود که همزمان با آغاز فصل ششم و ارائه محتوای تازه، بازی اورواچ ۲ در شبکه پرمخاطب استیم عرضه شد. برخلاف انتظارها، این عنوان به سرعت بازخوردهای منفی را از سوی بازیکن‌ها دریافت کرد و با دریافت برچسب اغلب منفی، به بدترین بازی تاریخ فروشگاه استیم تبدیل شد.

آن‌طور که به نظر می‌رسد، ریزش بازیکن‌ها و ترک جامعه اورواچ بیش از همیشه جدی‌تر شده و چه بسا شرکت اکتیویژن بلیزارد نیز به آن اعتراف کرده است. با این حال، گویا جارد نئوس، تهیه‌‎کننده اجرایی بازی، این موضوع را نگران‌کننده نمی‌داند و چه بسا مدعی است که اعتراض‌ها و کاهش تعداد بازیکن های Overwatch 2 برای آن‌ها اهمیتی ندارد!

جارد نئوس در این زمینه توضیح می‌دهد:

روند نزولی جامعه یک بازی رایگان، یک امر طبیعی است نیست. برای بازیکن‌ها بسیار ساده است که یک بازی را امتحان کنند  و بعدها برای تجربه یک بازی دیگر، آن را ترک کنند. ما شاهد یک حرکت کاملا عادی از سوی گیمرها هستیم. این موضوع برای من و تیم سازنده نگران‌کننده نیست.

اورواچ ۲ در عرض ۲۴ ساعت حدود ۳۵ هزار نقد از سوی بازیکن‌ها دریافت کرد که از این تعداد، چیزی در حدود ۳۲ هزار نقد منفی و اعتراض‌آمیز ثبت‌‎شده است. در واقع، چیزی نزدیک به ۹۰ درصد از رای‌های بازی، منفی هستند که در پی آن، برچسب بازی در استیم به “اغلب منفی” تبدیل شده و در حال حاضر لقب بدترین بازی تاریخ استیم را نیز یدک می‌کشد.

گفتنی است که بازی پرحاشیه Overwatch 2 در حال حاضر برای کنسول‌های نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی به صورت رایگان در دسترس قرار دارد.

4 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا