#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر لانچ Outriders منتشر شد

تریلری همراه با توضیحات کوتاه داستانی

تماشا کنید: تریلر لانچ Outriders منتشر شد نریمان هروی ۰ ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی

بازی Outriders هم‌اکنون منتشر شده و People Can Fly نیز یک تریلر لانچ را هم‌زمان با انتشار این بازی منتشر کرده است.

این بازی شوتر توسعه داده شده توسط People Can Fly برای همه‌ی پلتفرم‌ها منتشر شد. این بازی در حال برای اکس‌باکس وان، پی‌سی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس/اس و گوگل استدیا عرضه شده است و صد‌البته، مشترکین سرویس گیم پس کنسول می‌توانند این بازی را به رایگان دانلود نمایند و از آن لذت ببرند. به مناسبت عرضه شدن این بازی، یک تریلر لانچ نیز منتشر شده و توضیحی نسبتا کوتاه در مورد داستان بازی می‌دهد.

بازی Outriders در سیاره‌ی Enorch به وقوع می‌پیوندد و انسان‌ها سال‌ها پیش از شروع داستان بازی، به این سیاره مهاجرت کرده‌‌اند. پس از یک سیگنال رازآلود، تعدادی انسان در یک طوفان به نام آنومالی گرفتار می‌شوند تا قدرت‌هایی مافوق بشری دریافت کنند و بازیکنان نیز باید این سیگنال‌ها را دنبال کنند تا روزنه‌ی امیدی برای زنده ماندن انسان‌ها بسازند.

این بازی شامل ۴ کلاس مختلف است و هر کدام از آنان، درخت مهارت (Skill Tree) مخصوص به خود را دارتد و همچنین برای به پایان رساندن این بازی به ۶۰ ساعت زمان نیاز دارید. شرکت People Can Fly هنوز برای این بازی DLC معرفی نکرده است و هنوز هم مشخص نیست که DLC‌های این بازی قرار است جه عناصری را به بازی Outriders اضافه کنند و باید فعلا منتظر بمانیم تا ببینیم People Can Fly چه برنامه‌ای را برای آینده‌ی این بازی در نظر گرفته است.

نظر شما در مورد بازی Outriders چیست؟ به نظر شما این بازی از چه بازی‌هایی الهام گرفته است؟ آیا این بازی ارزش خرید و تجربه را دارد؟ خوشحال می‌شویم که نظر خود را با ما در قسمت کامنت‌ها در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا