1%
  • 0/10

تریلر بازی Outlast Trials در رویداد Gamescom 2021 رسما منتشر شد

ادغام ترس با جنگ سرد

تریلر بازی Outlast Trials در رویداد Gamescom 2021 رسما منتشر شد ۱ ۰۴ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک

طبق اعلام رسمی، تریلر بازی Outlast Trials به تازگی توسط استودیو Red Barrels منتشر شده که برخی جزئیات از مناطق مختلف بخش داستانی آن را به نمایش می‌گذارد؛ گرچه هنوز اطلاعات بسیاری از این عنوان در دسترس نیست و از طرفی تاریخ انتشار آن یک سال تاخیر خورده است!

تیم سازنده دو عنوان Outlast و Outlast II در سال ۲۰۱۷ اعلام کرده بودند که یک پروژه کوچک و جداگانه را در نظر دارند که به نحوی در جهان این سری بوده اما ارتباط چندان مستقیمی را با این دو ندارد. اما از آنجا که آن‌ها به دلیل برخی محدودیت‌ها نمی‌توانستند یک بسته الحاقی بزرگ را برای عنوان قبلی خود منتشر کنند، از طرفی تصمیم گرفته شد تا Outlast Trials به صورت یک بازی جداگانه در نظر گرفته شود که داستانی متفاوت داشته و پیش از Outlast III عرضه می‌شود.

این عنوان سال گذشته نیز اولین تریلر خود را دریافت کرد که برای طرفداران به نمایش گذاشته شد، اما حال بعد از گذشت مدتی یک تریلر نسبتا مشابه دیگر از آن توسط استودیو Red Barrels منتشر شده که ظاهرا خبر از داستان تاریک این عنوان می‌دهد؛ جایی که نمونه‌های آزمایشگاهی در دوران جنگ سرد تحت انواع و اقسام تست‌های مختلف، مورد شستشوی مغزی قرار می‌گیرند و از طرفی با ترس‌هایی رو به رو می‌شوند که هرگز شاید در خواب هم ندیده باشند!

تریلر بازی Outlast Trials باز هم جزئیات داستانی چندانی را رو نمی‌کند

جدای از اینکه در انتهای تریلر می‌بینیم که این عنوان تا سال ۲۰۲۲ تاخیر خورده، باز هم جزئیات داستانی چندانی درباره اینکه چه اتفاقاتی در حال افتادن است برملا نمی‌شود. تنها مواردی که واضح هستند، بودن بازی در دوران جنگ سرد و پیش از دو عنوان دیگر، دست و پنجه نرم کردن دوباره با شرکت Mukroff و در نهایت، هدایت کاراکترهایی است که عملا به عنوان خوک آزمایشگاهی استفاده می‌شوند. اسیرانی که در این آزمایش‌ها از آن‌ها استفاده می‌شود، طبق روال همیشگی سری دارای عینک‌های دید در شب هستند، اما به قیمت نصب کردن مستقیم آن به کله و استخوان آن‌ها! این یعنی دیگر نگرانی تمام شدن باتری هم وجود ندارد و به نحوی این دوربین دید در شب عضو بدن آن‌ها محسوب می‌شود.

با این وجود هرقدر که در تریلرهای قبلی نحوه اتصال دوربین دید در شب به سر و کله افراد را دیده بودیم، اینبار در این تیزر تازه منتشر شده انواع دشمنان جدید و همچنین روش‌های مختلف ترساندن بازیکنان را مشاهده کردیم که البته می‌توانید به صورت تک نفره یا با سه نفر دیگر از دوستان خود آن‌ها را تجربه کنید. همچنین علاوه بر اتاق‌های آزمایشگاهی که در تریلر قبل هم دیده بودیم، به نظر می‌رسد که بسیاری از مناطق دیگر هم برای تست کردن نمونه‌ها توسط شرکت Mukroff طراحی شده که شامل کارخانه عروسک‌سازی و شهری بهم ریخته می‌شود.

بازی Outlast Trials برای عرضه در سال ۲۰۲۲ صرفا برای پلتفرم رایانه شخصی در نظر گرفته شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments