احتمال معرفی بازی Ori and the Blind Forest برای نینتندو سوییچ وجود دارد

سورپرایزهای نینتندو تمامی ندارد

احتمال معرفی بازی Ori and the Blind Forest برای نینتندو سوییچ وجود دارد Masoudezt ۰ ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
Ori and the Blind Forest برای نینتندو

طبق اخبار و شایعاتی که تاکنون منتشر شده است، احتمال عرضه عنوان Ori and the Blind Forest برای نینتندو سوییچ و معرفی آن در کنفرانس Indie World Presentation وجود دارد؛ بنابراین کاربران این کنسول به شدت برای این کنفرانس هیجان‌زده اند.

دنیل احمد (Daniel Ahmad)، یکی از اینسایدرها و منابع مشهور در دنیای بازی‌های ویدیویی، گفته است که انتظار دارد تا یکی از عناوین مورد انتظارش در Indie World برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شود. او در صفحه توییتر خود اعلام کرد که در صورتی که شما هم شایعات و اخباری را که به بیرون راه پیدا کرده اند دنبال کرده باشید، می‌توانید عنوانی که در کنفرانس معرفی خواهد شد را حدس بزنید.

تیم ما، مانند بسیاری از افراد در بخش نظرات پست توییتر احمد، پیش‌بینی می‌کند که بازی مورد نظر، Ori and the Blind Forest باشد. پیش از این شایعات مربوط به عرضه بازی‌های Super Lucky’s Tale، Cuphead و Ori and the Blind Forest برای نینتندو سوییچ،  در میان کاربران چرخیده بود. همچنین نکته مهم دیگر این است که عنوان Super Lucky’s Tale برای این کنسول تایید شده و بازی Cuphead هم‌اکنون در دسترس کاربران آن قرار دارد.

دنیل احمد در صفحه توییتر خود در مورد کنفرانس روز دوشنبه نینتندو اینگونه نوشت:

در این کنفرانس شاهد عرضه دو عنوان به صورت Shadow drop (حالتی که در آن یک بازی معرفی شده و فورا در دسترس کاربران قرار می‌گیرد) خواهیم بود که هردو مورد از عناوین پرطرفدار هستند.

علاوه‌‎بر این موارد تاریخ دقیق عرضه بازی‌های Creature in the Well، Blasphemous، Northgard، Trine 4، One Finger Death Punch 2، Skellboy و تعدادی از عناوین دیگر سال 2019 و 2020 مشخص خواهد شد.

همانطور که در پست توییتر احمد نوشته شده است، Indie World Presentation دارای دو معرفی به صورت ‘shadow drop’ و تاریخ عرضه بازی‌های Trine 4، One Finger Death Punch 2 بوده و سایر عناوین هم در روز دوشنبه اعلام خواهند شد.

طبق شایعات و تحلیل یکی از کاربران توییتر، یکی از دو اثر پرطرفداری که به آن اشاره شده است، می‌تواند بازی Superhot باشد.

کنفرانس The Nintendo Indie World Presentation در روز دوشنبه 28 مرداد (19 آگوست) با موضوع معرفی بازی‌های مستقل و نوپا برای کنسول نینتندو سوییچ، به مدت زمان حدود 23 دقیقه، برگزار خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا