1%
  • 10/10

دوربین گلکسی S25 اولترا بهتر می‌شود؛ S25 و S25 پلاس همچنان بدون تغییر

دوربین گلکسی S25 اولترا بهتر می‌شود؛ S25 و S25 پلاس همچنان بدون تغییر ۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ اخبار فناوری کپی لینک

سامسونگ قصد دارد طبق معمول گلکسی S25 اولترا را با دوربین بهتر راهی بازار کند. اما S25 و S25 پلاس همچنان از دوربین‌های قبلی بهره خواهند برد.

سری گلکسی S25 تقریبا 7 ماهی تا عرضه فاصله دارند. بنابراین خیلی زود است بخواهیم درباره قابلیت‌ها و امکانات آن‌ها صحبت کنیم. اما طی چند سال اخیر خبرها پیرامون گوشی‌ها و به طور کلی گجت‌های هوشمند حتی یک سال قبل از عرضه هم منتشر می‌شوند. بنابراین 7 ماه مانده نباید زمان زیادی باشد.

طبق اطلاعاتی که به لطف وب‌سایت گلکسی‌کلابز در اختیار داریم، ظاهرا سامسونگ در بخش دوربین سری گلکسی S25 قرار نیست خیلی شلوغ کاری کند. در واقع اصلا کار خاصی قرار نیست انجام دهد. چون فقط دوربین گلکسی S25 اولترا به احتمال زیاد ارتقا پیدا می‌کند. سه دوربین دو گوشی دیگر یعنی S25 و S25 پلاس بدون تغییر باقی خواهند ماند.

در گزارش مربوط به این موضوع آمده که گلکسی S25 و S25 پلاس همچنان از دوربین اصلی 50، فوق عریض 12 و تله‌فوتو 10 مگاپیکسلی بهره خواهند برد. دوربین سلفی آن‌ها هم 12 مگاپیکسلی خواهد بود. بدین ترتیب چهار نسل است که این دو مدل در بخش دوربین هیچ تغییر معناداری را تجربه نکرده‌اند.

دوربین گلکسی S25 اولترا ارتقای جزئی خواهد داشت

دوربین گلکسی S25 اولترا اما قرار است تغییری انقلابی داشته باشد. اینطور که به نظر می‌رسد، سنسور اصلی همچنان 200 مگاپیکسلی است. ولی به جای فوق عریض 12 مگاپیکسلی، حالا شاهد یک سنسور 50 مگاپیکسلی خواهیم بود. سنسور 10 مگاپیکسلی تله‌فوتو با امکان زوم 3 برابری هم جای خود را به یک سنسور 50 مگاپیکسلی با همین توانایی خواهد داد. اما احتمالا عملکرد این سنسور در نور کم و فیلمبرداری به مراتب بهتر خواهد بود. سنسور آخر هم همچنان همان 50 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 5 برابری خواهد بود که در گلکسی S24 اولترا هم حضور دارد.

علاوه بر این‌ها، وب‌سایت گلکسی‌کلابز اعلام کرده درباره ظرفیت باتری سری گلکسی S25 هم اطلاعاتی در اختیار دارد. اما متأسفانه در این رابطه خیلی وارد جزئیات نشد. با این حال گفته می‌شود باتری این گوشی‌ها قرار است افزایشی را در مقایسه با نسل قبل تجربه کند اما بعید است این افزایش ظرفیت مربوط به مدل اولترا باشد.

هنوز تا رونمایی از سری گلکسی S25 زمان زیادی باقی مانده و در نتیجه بهتر است این اطلاعات را در حد یک شایعه بدانیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments