#مهسا_امینی

وان پلاس مراسم ویژه‌ای در CES 2020 برگزار می‌کند

وان پلاس دست پر به نمایشگاه CES می‌رود

وان پلاس مراسم ویژه‌ای در CES 2020 برگزار می‌کند ساحره چمنی ۰ ۲۴ آذر ۱۳۹۸ موبایل
وان پلاس

وان پلاس به عنوان یک شرکت چینی قدرتمند، اعلام کرده که در نمایشگاه CES  امسال مراسم ویژه‌ای برگزار خواهد کرد.

CES بزرگ‌ترین نمایشگاه محصولات مصرفی است که هر سال اوایل ژانویه (دی‌ماه) در شهر لاس‌وگاس برگزار می‌شود و میزبان همه تولیدکنندگان دستگاه‌های الکترونیکی مصرفی از سراسر دنیا است.

این نمایشگاه امسال هفدهم دی‌ماه (۷ ژانویه) در لاس‌وگاس آغاز به کار می‌کند و تا بیستم دی‌ماه (۱۰ ژانویه) ادامه دارد.

به نظر می‌رسد امسال نمایشگاه CES پربارتر از هر سال برگزار شود چرا که اکثر شرکت‌ها روی فناوری 5G مانور می‌دهند. در این میان شرکت وان پلاس با ارسال دعواتنامه‌هایش نیز اعلام کرده که رویداد خاصی در روز اول برگزاری نمایشگاه خواهد داشت.

 ماهیت و هدف این رویداد نامشخص و فراخوان دعوت مبهم است با توجه به اینکه تنها اطلاعات مربوط به آن تاریخ و مکان است. رنگ نارنجی ممکن است چیزی مربوط به مک لارن باشد، اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

اگرچه وان‌ پلاس جزییات این مراسم را اعلام نکرده اما به نظر می‌رسد این مراسم در راستای معرفی یک محصول مبتنی بر 5G باشد. بنابراین ممکن است در این مراسم گوشی هوشمندی با پشتیبانی از 5G معرفی شود یا حتی در سبد محصولات وان پلاس شاهد رونمایی از تلویزیونی با این فناوری باشیم.

البته معمولا شرکت‌ها محصولات موبایلی را در نمایشگاه CES معرفی نمی‌کنند؛ چرا که نمایشگاه MWC کمتر از یک ماه و نیم بعد در بارسلون اسپانیا برگزار می‌شود این نمایشگاه رسما به گوشی‌های هوشمند و فناوری‌های موبایلی اختصاص دارد.

بر این اساس به نظر می‌رسد وان پلاس ممکن است محصولاتی همچون تلویزیون یا ابزارهای الکترونیکی و مصرفی مثلا تجهیزات آشپزخانه در این نمایشگاه معرفی کند و به این ترتیب تعداد محصولاتش را در بازار توسعه دهد.

از آنجا که اپل نیز در این نمایشگاه حضور دارد، احتمالا شاهد برگزاری نمایشگاه هیجان انگیزی در این فصل از سال خواهیم بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا