وان پلاس 8 و 8 پرو احتمالا اسفند یا فروردین ماه رونمایی خواهند شد

وان پلاس در تاریخ عرضه محصولاتش تغییر استراتژی می‌دهد

وان پلاس ۸

وان پلاس 8 و 8 پرو احتمالا امسال اسفند یا فروردین ماه معرفی شوند، این در حالی است که سال گذشته‌ گوشی‌های پرچمدار این برند چینی، وان‌ پلاس ۷ و ۷ پرو اواسط ماه مه (اردیبهشت) معرفی شد.

به تازگی اطلاعات جدیدی در توییتر در رابطه با نسل جدید گوشی‌های پرچمدار OnePlus درز کرده که خبر از تغییر استراتژی این شرکت چینی می‌دهد. طبق این شایعه، وان پلاس تصمیم دارد بیشتر از این زمان را تلف نکرده و وان پلاس 8 و 8 پرو را اواخر ماه مارس یا ماه آوریل (اسفند/فروردین) معرفی کند. شرکت‌های رقیب همچون سامسونگ، هواوی، اوپو و شیائومی هم‌اکنون همگی از سخت‌افزارهای قدرتمند جدید خود رونمایی کرده‌اند و گمان می‌رود که وان پلاس به هیچ وجه نمی‌خواهد از این قافله عقب بماند. در توییت مذکور همچنین ذکر شده که قرار است مدل سبز رنگ هم برای هر دو گوشی هنگام عرضه در دسترس باشد.

گوشی زیر ۱۰ میلیون
رندر منتسب به وان پلاس ۸

با توجه به اینکه هنوز هیچ خبر رسمی منتشر نشده و حتی منابع دیگر هم این شایعه را تایید نکرده‌اند، باید به این خبر به دیده‌ی تردید نگریست. درز تصاویر رندر‌شده‌ی این دو گوشی اما گواه این موضوع است که فاصله چندانی تا رونمایی رسمی آنها نداریم. هنوز معلوم نیست که مدل وان پلاس 8 لایت نیز همزمان با این دو معرفی خواهد شد یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا