وان پلاس پیانو تلفنی ساخت

شرکت چینی خلاقیت به خرج داد

وان پلاس پیانو

وان پلاس به عنوان یکی از شرکت‌های معروف در زمینه ساخت گوشی‌های هوشمند، این بار به جای رونمایی از یک مدل گوشی، پیانویی معرفی کرده که متشکل از ۱۷ دستگاه گوشی هوشمند است.

سرگرمی- پیشتر شرکت وان‌پلاس اعلام کرده بود که قصد دارد از محصول جدیدی رونمایی کند و تصور می‌شد که این محصول باز هم یک دستگاه گوشی هوشمند است، اما این بار دست به کار خلاقانه‌ای زده و با کنار هم گذاشتن ۱۷ دستگاه گوشی ۷ تی پرو، پیانویی ساخته که قابلیت نواختن دارد.

این گوشی‌ها در امتداد هم‌ قرار گرفته‌اند و کاربر با لمس نمایشگر ۹۰ هرتزی Fluid Display آنها می‌تواند تجربه‌ای جدید از نواختن با پیانوی فناورانه داشته باشد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که وان‌پلاس ظاهرا برنامه‌ای برای فروش این گوشی ندارد، اما قرار است این محصول در کشورهایی مختلف از جمله انگلیس، فرانسه، آلمان و فنلاند به نمایش گذاشته شود و کاربران بتوانند نواختن پیانو به سبک وان‌پلاس را تجربه کنند.

برنامه وان‌پلاس برای معرفی و نمایش این پیانو به ترتیب دهم، دوازدهم، چهاردهم و شانزدهم نوامبر در کشورهای انگلیس، فرانسه، آلمان و فنلاند است و با همراهی پیانیست معروف Karim Kamar برگزار می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا