اولیویا مان در فیلم جدید Replay ایفای نقش می‌کند

عوامل فیلم از این اتفاق بسیار خوشحال هستند

اولیویا مان در فیلم جدید Replay ایفای نقش می‌کند مهسا سپاهی ۰ ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ سینمای جهان
اولیویا مان در فیلم Replay

هنرپیشه‌ی شناخته‌شده‌ی آمریکایی، اولیویا مان، در فیلم علمی تخیلی Replay ایفای نقش خواهد کرد.

فیلم جدید Replay توسط دارک کسل اینترتیمنت (Dark Castle Entertainment) ساخته خواهد شد و در حال حاضر در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار دارد. فیلم‌نامه‌ی این عنوان علمی تخیلی توسط جیمی لاوری نوشته شده است و به‌زودی در مرحله‌ی تولید قرار می‌گیرد. طبق اخبار منتشر شده، اولیویا مان قرار است در این فیلم نقش پررنگی داشته باشد و در قالب زنی که شوهرش را ربوده‌ و کشته‌اند، ایفای نقش کند. مان در کنار تهیه‌کننده ایتن اروین و هال سدوف، با دیگر عوامل این عنوان همکاری می‌کند. Brian O’Shea، یکی دیگر از عوامل فیلم، درمورد حضور اولیویا مان می‌گوید:

ما از این‌که اولیویا مان را به‌عنوان یکی از اعضای Replay معرفی کنیم، هیجان‌زده هستیم. او نه‌تنها یک هنرپیشه‌ی عالی شمرده می‌شود، بلکه به یکی از هواداران ما که به قدرتمند شدن این ژانر کمک می‌کند هم شهرت دارد.

از مهم‌ترین فیلم‌هایی که اولیویا مان در آن‌ها نقش‌آفرینی داشته می‌توان به X-Men: Apocalypse ،The Predator و The Newsroom اشاره کرد. ایتن اروین درمورد حضور این بازیگر آمریکایی در فیلم Reply می‌گوید:

مخاطبان قرار است شاهد تولد دیگری از ستاره‌ی بزرگ، اولیویا مان، در این فیلم باشند و کارگردان جیمی لاوری، فیلم‌ساز جوان فوق‌العاده که ایده‌ی این فیلم را داشته، مردم را شگفت‌زده خواهد کرد.

هنوز اطلاعات دیگری پیرامون تاریخ عرضه یا زمان شروع فیلم‌برداری این عنوان اکشن علمی تخیلی منتشر نشده است. با این‌حال، احتمال دارد شیوع ویروس کرونا و اتفاقات پیرامون آن، مشکلاتی را در روند تولید و فیلم‌برداری Reply ایجاد کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا