فیلمبرداری The Old Guard 2 چه زمانی آغاز می‌شود؟

شارلیز ترون پاسخ می‌دهد

فیلمبرداری The Old Guard 2

شارلیز ترون بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی در مصاحبه اخیر خود با وب سایت Variety زمان شروع فیلمبرداری The Old Guard 2 را اعلام کرده است.

نتفلیکس نه تنها سریال‌های اختصاصی می‌سازد، بلکه روی ساخت فیلم‌های سینمایی اختصاصی هم تمرکز دارد. یکی از فیلم‌ها، The Old Guard است که بر اساس کمیک بوکی به همین نام اثر گرگ روکا (Greg Rucka) ساخته شد. داستان درباره گروهی از انسان‌های نامیرا است که قرن‌‎ها از به دنیا آمدنشان می‌گذرد و نبردهای زیادی را پشت سر گذاشته‌اند. آن‌ها حالا به عنوان مزدور با سازمان‌های مختلف همکاری می‌کنند تا بدین طریق بتوانند گام‌های کوچکی برای بهبود شرایط جهان و کمک به انسان‌ها بردارند. شخصیت‌های اصلی داستان که نمی‌خواهند هویت واقعی‌شان لو برود، هرگز دو بار با یک سازمان همکاری نمی‌کنند. زیر پا گذاشتن این قانون توسط یکی از اعضای گروه باقی داستان را زمینه‌چینی می‌کند.

The Old Guard به محض انتشار بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد و به یکی از موفق‌ترین آثار نتفلیکس از لحاظ بازدید تبدیل شد. ثبت چنین عملکردی در کنار پایا‌ن‌بندی داستان، این گمانه‌زنی را به وجود آورد که احتمال ساخت قسمت دوم وجود دارد. به وجود آمدن گمانه‌زنی در حالی رخ داد که بازیگران به ساخت دنباله ابراز امیدواری کرده و حتی کارگردان فیلم اطلاعات اولیه را با محوریت قسمت دوم به اشتراک گذاشته بود. با گذشت چند ماه، نتفلیکس سرانجام به قسمت دوم چراغ سبز نشان داد تا پس از تکمیل فیلمنامه جلوی دوربین برود. اینطور که به نظر می‌رسد، زمان موعود فرا رسیده است.

شارلیز ترون (Charlize Theron) چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Variety انجام داد. او در بخشی از گفتگو فاش کرد فیلمنامه تکمیل شده و فیلمبرداری The Old Guard 2 اواسط سال آینده میلادی آغاز خواهد شد. ترون در ادامه صحبت‌های خود به جزئیات نپرداخت و نگفت دست‌اندرکاران کدام شهر یا شهرها را برای ضبط صحنه‌های مورد نظر انتخاب کرده‌اند. با این حال، بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی تایید کرد مروان کنزاری (Marwan Kenzari) و لوکا مارینلی (Luca Marinelli) برای ایفای نقش‌های خود قطعا بازمی‌گردند.

با در نظر گرفتن آنچه در انتهای The Old Guard رخ داد، می‌توان حدس زد داستان در قسمت دوم به کدام سمت و سو می‌رود. اگر به یاد داشته باشید، در بخشی از فیلم فاش شد اندی در گذشته یک دوست صمیمی داشت که او هم نامیرا بود. آن‌ها در کنار هم می‌جنگیدند تا اینکه کاین به اسارت درآمد، داخل یک صندوقچه قرار گرفت و به قعر اقیانوس انداخته شد تا بمیرد. او به طریقی آزاد شده و حالا به دنبال انتقام است. در ضمن، کاین تنها چالشی نیست که اندی باید با آن دست و پنجه نرم کند. او بنا به دلایلی قابلیت خوددرمانی را از دست داده و حالا یک انسان عادی شده است.

از آن‌جایی که فیلمبرداری The Old Guard 2 سال آینده میلادی صورت می‌گیرد، احتمالا در سال ۲۰۲۳ شاهد انتشارش خواهیم بود.

3 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا