شایعه: مدت زمان فیلم No Time To Die مشخص شد

طولانی‌ترین فیلم در تاریخ مجموعه 007!

مدت زمان فیلم No Time To Die

مطابق گزارشات منتشر شده، مدت زمان فیلم No Time To Die مشخص شد.

مطابق اعلام وب‌سایت ScreenRant، فیلم جدید مجموعه‌ی جیمز باند، تبدیل به طولانی‌ترین اثر در این سری شده است. مدت زمان فیلم No Time To Die مطابق گزارشات، ۱۶۳ دقیقه (۲ ساعت و ۴۳ دقیقه) خواهد بود. اگر این گزارش درست باشد، شاهد طولانی‌ترین فیلم تاریخ 007 خواهیم بود.

در حال حاضر، فیلم Spectre، محصول سال ۲۰۱۵ با ۱۴۸ دقیقه (۲ ساعت و ۲۸ دقیقه)، طولانی‌ترین فیلم تاریخ مجموعه‌ی جیمز باند محسوب می‌شود. کوتاه‌ترین فیلم سری هم Quantum of Solace است که تنها ۱۰۶ دقیقه (۱ ساعت و ۴۶ دقیقه) مدت زمان دارد.

با تمامی این تفاسیر، نباید چندان به این گزارشات اتکا کرد. پیش از این، یکی از سینماها مدت زمان فیلم The Rise of Skywalker محصول سال ۲۰۱۹ را ۱۵۵ دقیقه (۲ ساعت و ۳۵ دقیقه) اعلام کرده بود. این در حالی است که مدت زمان فیلم در زمان اکران تنها ۱۴۲ دقیقه (۲ ساعت و ۲۲ دقیقه) بود. هنوز کمپانی سونی پیکچرز، تهیه کننده‌ی مجموعه‌ی باند به صورت رسمی مدت زمان فیلم No Time To Die را اعلام نکرده است.

No Time To Die، نام آخرین فیلم از مجموعه‌ی جیمز باند است که با بازی دنیل کریگ در نقش اصلی اکران خواهد شد. کری فوکاناگا، وظیفه کارگردانی این فیلم را برعهده دارد. در کنار دنیل کریگ، بازیگرانی همجون، رامی مالک، آنا د آرماس و لیا سیدو هم در No Time To Die به نقش‌آفرینی خواهند پرداخت. پیش از این کریگ در چهار فیلم دیگر از مجموعه Jame Bond ایفای نقش کرد بود و No Time To Die پنجمین فیلم او در این سری محسوب می‌شود. آخرین فیلم 007 با نام Spectre در سال ۲۰۱۵ اکران شد.

فیلم No Time To Die در تاریخ ۱۰ آپریل ۲۰۲۰ (۲۲ فروردین ۱۳۹۹) به صورت رسمی روی پرده‌های نقره‌ای سینما اکران خواهد شد. رامی مالک، برنده‌ی اسکار در No Time To Die نقش منفی فیلم را ایفا خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا