فیلمبرداری قسمت سوم Guardians of the Galaxy و Black Panther 2 به‌زودی آغاز نخواهد شد

با در نظر گرفتن شرایط موجود می‌توان گفت که اخبار پیرامون شروع فیلمبرداری این فیلم‌ها کذب هستند

فیلمبرداری قسمت سوم Guardians of the Galaxy و Black Panther 2

به نظر می‌رسد که نباید انتظار شروع فیلمبرداری قسمت سوم Guardians of the Galaxy و Black Panther 2 را در آینده‌ای نزدیک داشته باشیم.

چند ماهی از شیوع و همه‌گیر شدن کووید-۱۹ یا همان ویرویس کرونا در سراسر جهان می‌گذرد و همین موضوع سبب شده تا فعالیت بسیاری از صنعت‌ها از جمله سینما موقتا به حالت تعلیق در بیاید. علیرغم این موضوع، چندی پیش خبری در سراسر اینترنت منتشر شد که در آن خبر از شروع فیلمبرداری قسمت سوم فیلم Guardians of the Galaxy در ماه فوریه‌ی سال آینده و به دنبال آن آغاز پروسه‌ی ساخت فیلم Black Panther 2 را می‌داد.

با این حال، به نظر می‌رسد که تمامی این شایعات کذب باشد. جیمز گان، کارگردان قسمت سوم مجموعه‌ی «نگهبانان کهکشان» در حال حاضر روی دنباله‌ی The Suicide Squad کار می‌کند و خود گان هم بارها و بارها اعلام کرده که تا زمان پایان پروسه‌ی ساخت این فیلم، روی هیچ پروژه‌ی دیگری کار نخواهد کرد؛ به غیر از این موارد، استودیو مارول هنوز تاریخ اکرانی برای فیلم Guardians of the Galaxy 3 اعلام نکرده است و به نظر می‌رسد که مطابق صحبت‌های جیمز گان، شروع فیلمبرداری قسمت سوم این مجموعه با پایان ساخت The Suicide Squad 2 آغاز شود.

با توجه به تداخل پروسه‌ی ساخت فیلم The Suicide Squad 2 با شیوع کرونا و به تعلیق در آمدن مراحل تولید فیلم، می‌توان گفت که خبر شروع فیلمبرداری Guardians of the Galaxy 3 در ماه فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی کذب و نامعتبر است.

از طرفی دیگر، اکران فیلم Black Panther 2 برای تاریخ ۶ می ۲۰۲۲ (مصادف با ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) برنامه ریزی شده است و این موضوع در صورتی صحت پیدا می‌کند که همه‌ی مراحل تولید بر اساس برنامه‌ریزی‌های قبلی صورت بپذیرد. با این حال، احتمالا تا ماه آگوست یا سپتامبر هم تولید فیلم‌ها در حالت تعلیق باقی بماند و همین موضوع باعث می‌شود که احتمالا تاریخ ساخت و اکران فیلم Black Panther 2 هم دیر یا زود دستخوش تغییراتی شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا