#مهسا_امینی

بازی‌های ماه مه PS Now معرفی شدند

سه بازی برای سلایق مختلف

بازی‌های ماه مه PS Now معرفی شدند نریمان هروی ۰ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی‌های ماه مه PS Now

سونی نمی‌خواهد از قافله عقب بماند و در ماه جدید میلادی، سه بازی جدید نسبتا رضایت‌بخش را به سرویس PS Now اضافه می‌کند.

سرویس Xbox Game Pass مدت نسبتا زیادیست که کنسول‌های مایکروسافت را زنده نگه داشته است و هر ماه، بازی‌های جدید و جذابی را به لاین‌آپ خود اضافه می‌کند، اما سونی هم بیکار ننشسته و اخیرا تا حدودی به خود آمده و توجه بیشتری را معطوف سرویس PS Now کرده است تا بازیکنان بیشتری نسبت به خرید این سرویس، مشتاق باشند. این ماه نیز سونی سه بازی جدید را به لاین‌آپ ماه می خود اضافه می‌کند.

این سه بازی امروز به سرویس ابری PS Now اضافه خواهند شد. حالا این سه بازی، کدام بازی‌ها هستند؟

اولین بازی، بازی اکشن RPG سولزلایک ساخته‌ی Team Ninja یعنی Nioh است. دومین بازی، یک بازی فایتینگ با محوریت تعداد زیادی از کارکتر‌های مانگا و انیمه با نام Jump Force است و در انتها، گل سرسبد این ماه، جدیدترین نسخه از فرنچایزی که در ایران با نام شورش در شهر شناخته می‌شود، یعنی Streets Of Rage 4 است. لازم به ذکر است که بازی Jump Force تا روز ۲ آگوست (مصادف با یازدهم مرداد) و بازی Streets Of Rage 4 تا روز اول نوامبر (مصادف با ۱۰ آبان) میهمان سرویس PS Now خواهند بود و پس از آن، قابل دسترسی نخواهند بود.

این سه بازی، تا حدودی مناسب و رضایت‌بخش هستند. اگر از دوست‌داران انیمه و مانگا هستید، Jump Force می‌تواند شما را تا مدتی سرگرم گند. اگر کمی دوست دارید تا حس نوستالژی خود را ارضا کنید و یا در کنار دوستان خود، به اجرای کمبو‌های مختلف و کتک زدن دشمنان مختلف بپردازید، Streets Of Rage 4 برای شما ساخته شده است! و در انتها، Nioh که به زعم بسیاری از سولرباز‌ها، به یک کلون درجه دوم و ناشیانه از سری سولزبورن تشبیه شده، خالی از لطف نیست و می‌تواند شما را سرگرم کند.

نظر شما در مورد بازی‌های جدید PS Now چیست؟ شما کدام یک از این بازی‌ها را بیشتر می‌پسندید؟ صحبت از Nioh شد، آیا شما هم با عقیده‌ی بسیاری از طرفداران سری محبوب سولزبورن در مورد Nioh موافق هستید؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا