#مهسا_امینی

بازی Nioh 2 با چه کیفیتی برای پلی‎‌استیشن 5 و PC منتشر می‌شود؟

بهتر از همیشه

بازی Nioh 2 با چه کیفیتی برای پلی‎‌استیشن 5 و PC منتشر می‌شود؟ مهسا سپاهی ۰ ۲۴ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
Nioh 2 برای پلی‎‌استیشن 5 و PC

بعد از تایید انتشار بازی Nioh 2 برای کنسول پلی‎‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی، توسعه‌دهندگان از کیفیت آن روی این دو پلتفرم می‌گویند.

همان‌طور که می‌دانید Koei Tecmo و Team Ninja قصد دارند به زودی بازی Nioh 2 را برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن 5 عرضه کنند. این عنوان اوایل امسال برای پلی‌استیشن 4 عرضه شد و مورد اسقبال قرار گرفت. حالا بعد از تقریبا یک سال، هواداران می‌خواهند این بازی را روی کنسول جدید نسل نهمی سونی و با کیفیت بهتر تجربه کنند. این عنوان محبوب و پرطرفدار، در تاریخ ۵ فوریه سال آینده‌ی میلادی (مصادف با ۱۷ بهمن ۱۳۹۹) برای پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

طبق اطلاعات منتشر شده، نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 قسمت دوم سری Nioh، با کیفیت 4K اجرا می‌شود. همچنین، فریم ریت این عنوان ۱۲۰ فریم بر ثانیه خواهد بود و به لطف SSD قدرتمند کنسول جدید سونی، سرعت لودینگ‌ها و بارگذاری‌ها به حداقل خواهند رسید. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Nioh 2 به همین صورت بوده و با فریم ریت ۱۲۰ و کیفیت 4K در دسترس قرار می‌گیرد. از سوی دیگر، کاربرانی که این عنوان جذاب را روی پلی‌استیشن 4 تجربه کرده‌اند، با انتقال فایل‌های ذخیره شده به پلی‌استیشن 5، می‌توانند Nioh 2 را روی کنسول نسل نهمی سونی تجربه کنند و به ادامه‌ی بازی خود مشغول شوند.

جالب است بدانید تام لی (Tom Lee)، یکی از اعضای ارشد استودیوی Team Ninja، به‌خاطر پشتیبانی و حمایت از دو بازی Nioh از هواداران تشکر و قدردانی کرده است. از آن‌جایی که قسمت دوم به زودی برای پلتفرم‌های جدیدی عرضه می‌شود، پیش‌بینی می‌شود Nioh 2 به پیشرفتی که داشته ادامه بدهند و برای تیم نینجا موفقیت بیشتری ایجاد کند.

لازم به ذکر است که زمان زیادی تا عرضه‌ی آخرین بسته‌ی الحاقی بازی Nioh 2 که اولین سامورایی (The First Samurai) نام دارد، باقی نمانده و این عنوان در تاریخ ۱۷ دسامبر (۲۷ آذر) عرضه می‌شود. همچنین، نسخه‌ی PC و پلی‌استیشن 5 این بازی قرار است در تاریخ ۵ فوریه سال آینده‌ی میلادی (مصادف با ۱۷ بهمن ۱۳۹۹) در دسترس کاربران قرار بگیرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا