برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ابعاد نینتندو سوییچ ۲ بزرگ‌تر از کنسول فعلی است

اتصال مغناطیسی جوی‌کان‌ها

ابعاد نینتندو سوییچ ۲ بزرگ‌تر از کنسول فعلی است ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ کنسول‌های بازی کپی لینک
ابعاد نینتندو سوییچ ۲

ظاهرا ابعاد کنسول نینتندو سوییچ ۲ از مدل فعلی بزرگ‌تر بوده و از اتصال مغناطیسی Joy-Con پشتیبانی می‌کند.

در حالی که شرکت نینتندو همچنان در رابطه با کنسول جدید خود سکوت اختیار کرده، اما به نظر می‌رسد که با نزدیک شدن به زمان معرفی این دستگاه، روز به روز شایعه‌های جدیدی در این زمینه مطرح می‌شوند که در تازه‌ترین این گمانه‌زنی‌ها، به تازگی گزارش شده که ابعاد سوییچ ۲ احتمالا بزرگ‌تر از مدل فعلی خواهد بود.

ماجرا از این قرار است وب‌سایت اسپانیایی Vandal اخیرا جزئیات جدیدی از سوییچ ۲ منتشر کرده که مدعی است این اطلاعات را از طریق تولیدکنندگان لوازم جانبی به دست آورده است. به گفته این رسانه، سوییچ جدید از نظر ابعاد کمی بزرگ‌تر از مدل فعلی است، اما در برابر استیم دک، کوچک است.

این گزارش مهر تاییدی بر گمانه‌زنی‌های قبلی می‌زند. در واقع، پیش‌تر شایعه شده بود که سوییچ ۲ از یک صفحه نمایش ۸ اینچی از نوع LCD پشتیبانی می‌کند و این در حالی است که مدل استاندار فعلی دارای یک صفحه نمایش به اندازه ۶.۲ اینچ است و حتی مدل اولد آن نیز یک نمایشگر ۷ اینچی دارد.

همچنین، این منبع آگاه مدعی است که کنسول سوییچ ۲ اگرچه از نظر ساختار مشابه به مدل کنونی است، اما طراحی Joy-Con ها طراحی متفاوتی دارند؛ به طوری که جوی کان‌ها این بار به صورت مغناطیسی به کنسول متصل خواهند شد. در این حالت، جوی کان‌ها از کنسول فعلی سوییچ پشتیبانی نخواهند کرد و احتمالا با کنترلر Switch Pro سازگار خواهند بود.

در ادامه این گزارش‌ها، وب‌سایت وندل ادعا کرده که همچنان امکان اجرای بازی‌های نسل قبل در کنسول Switch 2 تایید نشده است. هرچند، طبق شایعه‌های قبلی، به نظر می‌رسد این کنسول می‌تواند بازی‌های قدیمی را چه به صورت فیزیکی و چه به صورت دیجیتالی به راحتی اجرا کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments