1%
  • 0/10

افت سهام شرکت نینتندو به دنبال تاخیر در عرضه Switch 2

عواقب گزارشات اخیر!

افت سهام شرکت نینتندو به دنبال تاخیر در عرضه Switch 2 ۰ ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
افت سهام شرکت نینتندو

اعلام گزارشات اخیر مبنی بر احتمال تاخیر در عرضه کنسول Switch 2 کاهش و افت سهام شرکت نینتندو را به دنبال داشته است.

پس از انتشار شایعات و حرف‌ و حدیث‌های مختلف که توسط چندین گزارش و منبع معتبر مورد تایید واقع شد مبنی بر اینکه شرکت نینتندو در برنامه‌های داخلی خود تغییراتی ایجاد کرده و تصمیم به عرضه با تاخیر کنسول نسل بعدی خود تا بازه زمانی ابتدای سال 2025 گرفته است. منابع مختلف علت این تصمیم را اطمینان حاصل نمودن از عرضه کنسول با قدرتمندترین لاین‌آپ ممکن از بازی‌های انحصاری عنوان کرده بودند.

پس از آن نشریه معتبر بلومبرگ نیز این گزارش را مورد تایید قرار داد. اکنون و به دنبال اطلاعات و گزارشات منتشر شده، این موضوع سبب کاهش 5.8 درصدی و در نتیجه افت سهام شرکت نینتندو شده است. این اتفاق به دنبال اعلام تاخیر در عرضه کنسول Nintendo Switch 2 به صورت عمومی صورت گرفته است. شرکت ژاپنی هنوز اظهارنظری در این رابطه به اشتراک نگذاشته است.

در حال حاضر ارزش هر سهم از سهام شرکت نینتندو برابر 8410 ین (واحد پولی کشور ژاپن) برابر 44.48 پوند است. این در حالی است که هفته گذشته این رقم به میزان 8874 ین برای هر سهم (برابر 46.52 پوند) رسیده بود و از ماه اکتبر سال گذشته و به دنبال انتشار اولین جزئیات در خصوص کنسول نسل بعدی شرکت نینتندو و انتظارات به وجود آمده پیرامون آن، سهام کمپانی مورد بحث به صورت مداوم افزایش یافته بود.

تحلیل‌گران بلومبرگ در گزارشات خود مدعی شده بودند چنان‌چه انتشار بازی‌های کنسول نسل بعدی این شرکت نیز با برنامه‌ای مشخص، اعلام و عرضه نشوند امکان دارد شرکت نینتندو در گزارش مربوط به سال مالی آینده خود اطلاعات خوشایندی برای ارائه نداشته باشد.

تمامی این اتفاقات در حالی صورت گرفته که بدون شک پس از رونمایی شرکت نینتندو از کنسول نسل بعدی خود و اعلام برنامه‌های مرتبط با زمان انتشار و بازی‌های انحصاری آن، این افت سهام نه تنها جبران شده و بلکه افزایش بیشتری را نیز تجربه خواهد کرد. با این حال فعلا باید منتظر اعلام برنامه‌های رسمی این شرکت قدرتمند ژاپنی برای کنسول و بازی‌های آینده آن‌ها باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments