تست کرونای کارمند نینتندو در آمریکا مثبت اعلام شد

به تمام کارمندان این شرکت اجازه داده شد تا از خانه کار را دنبال کنند

تست کرونای کارمند نینتندو در آمریکا مثبت اعلام شد مهسا سپاهی ۰ ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
نینتدوی آمریکا

بعد از تاخیر در انتشار بازی‌ها و برهم‌خوردن E3 2020، ویروس کرونا به دفتر مرکزی نینتندو آمریکا در ردموند واشنگتن رسید.

طبق گزارشی که در روزنامه‌ی سیاتل تایمز منتشر شده، تست ویروس COVID-19 یک کارمند نینتندو که با بقیه‌ی کارکنان این شرکت در تماس بوده، مثبت اعلام شده است . این خبر توسط شرکت نینتندو در عصر پنج‌شنبه تایید شد و در حال حاضر فرد مبتلا به ویروس کرونا در قرنطینه به‌سر می‌برد. گفته شده است تمامی کسانی که با فرد مبتلا در تماس بوده‌اند، حتی آن تعدادی که علائمی هم نداشته‌اند در قرنطینه هستند. همچنین بیانیه‌ای از طرف شرکت نینتندو منتشر شد که طبق آن قرار است از این کارمند مبتلا حمایت کامل صورت بگیرد.

نینتندو آمریکا از این فرد پشتیبانی می‌کند و تمامی اقدامات احتیاطی را برای حفظ سلامتی و رفاه کلیه‌‌ی کارمندان این شرکت انجام می‌دهد.

هفته‌ی گذشته در پی شیوع ویروس کرونا، نینتندو اعلام کرد تمامی کارکنان مستقر در ایالت‌های واشنگتن و کالیفرنیا اجازه دارند از خانه به کار خود ادامه دهند تا از به خطر افتادن سلامتی آن‌ها جلوگیری شود. لازم به ذکر است که نینتندو اولین شرکتی نیست که کارمندان خود را دورکار کرده و تاکنون شرکت‌های بزرگی مثل مایکروسافت و بانجی مجبور به تعطیل کردن استودیوی خود شدند. به جز این، شیوع کرونا باعث شد تا برخی از مهم‌ترین کنفرانس‌ها  و نمایشگاه‌های امسال مثل E3 یا GDC یا لغو یا به صورت آنلاین برگزار یا تاریخ اجرای‌شان به بعد موکول شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا